ACTIVE SUPPORT

צריכים עזרה? צוות התמיכה שלנו עומד לרשותכם בימים ראשון עד חמישי
בשעות 9:00-18:00 במספר 03-6885050, בצ'אט ובדוא"ל

רשימות נמענים
 • האם באפשרותי לשכור או לרכוש רשימת דיוור מ- ActiveTrail? לא. באפשרותך להשתמש ב-ActiveTrail רק עם רשימות דיוור אליהן יש לך הרשאה לשלוח דיוורים. לפרטים נוספים קרא/י את מדיניות האנטי-ספאם שלנו.
 • כיצד לייבא רשימת נמענים אל החשבון שלי ב- ActiveTrail? ActiveTrail מאפשרת טעינה של כתובות דואר אלקטרוני מתוך קבצי אקסל (xls/xlsx (MS Excel Spreadsheet. כל שעליך לעשות הוא לאתר את מיקום הקובץ במחשב שלך ואשף הייבוא של ActiveTrail ינחה אותך בפשטות בתהליך הייבוא.
 • מה קורה לרשימה שלי לאחר שאני מעלה אותה ל- ActiveTrail? הרשימה שלך מוגנת מאחורי חומות האש המאובטחות במיוחד שלנו. הרשימה תאוחסן בחשבון שלך ב- ActiveTrail עד שתסיר אותה. ActiveTrail לעולם לא תשכיר, תשתף או תמכור את הרשימה שלך. לקבלת פרטים נוספים, קרא את מדיניות הפרטיות שלנו.
 • מה עלי לעשות אם אין ברשותי רשימת דיוור? זה הזמן להתחיל! ישנן מספר דרכים שבאמצעותן תוכל/י לאסוף כתובות דואר אלקטרוני. ActiveTrail מספקת כלי לבניית רשימה – באמצעות תיבת הרשמה שתמוקם באתר האינטרנט שלך. המבקרים באתר שלך יוכלו להירשם לרשימת הדיוור שלך והכתובות שלהם ייובאו באופן אוטומטי לחשבונך ב-ActiveTrail.
עיצוב ויצירת הדיוור
 • האם עלי לדעת HTML כדי ליצור את הקמפיין? כלל וכלל לא. ניתן ליצור קמפיינים אטרקטיביים בעלי עיצוב מקצועי בקלות תוך עריכה פשוטה של התוכן בתוך עורך הקמפיינים. באפשרותך לעצב/ליצור הודעות דואר אלקטרוני באופן עצמאי, ולהעלות אותן למערכת לצורך שליחה אל הנמענים שלך.
 • מה אם ברצוני להתאים את הפרסום שלי בדואר אלקטרוני לאתר האינטרנט שלי? אנו מציעים שירות למיתוג תבניות (Template Branding Service). בהתאם לדרישותיך, אנו נעצב תבנית מותאמת אישית שתשקף את המראה והתחושה של מותג החברה שלך.
 • מה מבצעת ActiveTrail על מנת להבטיח שהודעות הדואר האלקטרוני שלי יגיעו ליעדן? ActiveTrail מקיימת קשרים פעילים ודו-שיח מתמשך עם רבות מספקיות האינטרנט והדואר האלקטרוני המובילות בארץ ובעולם. הדבר כולל שיתוף מידע בנוגע לקווי מדיניות, כללים ונושאים שונים. ActiveTrail משקיעה משאבים רבים ככל שניתן על מנת להבטיח שהדואר האלקטרוני שלך יימסר בהצלחה.
 • האם ניתן לקבל הדרכה? בהחלט! אנו מציעים שירות אישי ללקוחות המערכת על מנת שיוכלו להפיק את המרב מיכולות המערכת. יחד נעבור על כל השלבים בבניית הקמפיין, החל משלב היצירה ועד לשלב השליחה וניתן מענה לכל שאלה או דאגה אחרת שתעלה במהלך תפעול המערכת.
מחירים ותמחור
 • כיצד פועל התמחור? אקטיב טרייל מציעה חשבון נסיון של 30 יום בחינם. לקוחות בתשלום יוכלו לבחור בין מגוון תוכניות חודשיות המשתנות לפי מספר הנמענים שברשימה שלך וללא הגבלה על כמות השליחות. אם אינכם מעוניינים בהתחייבות חודשית, תוכלו לרכוש בנק דיוורים ולהשתמש בו לפי הצורך. מדוורים גדולים יותר מוזמנים ליצור קשר עם מחלקת המכירות לקבלת תכניות חיוב המותאמות להם אישית.
 • האם עלי לחתום על חוזה או להתחייב מראש על מנת להשתמש ב ActiveTrail? לא! כל שעליך לעשות הוא להסכים לתנאי השימוש ולבחור את התכנית המתאימה לך ביותר, ללא שום התחייבות מראש
 • האם כדאי לי פשוט להוריד תוכנה? ישנן הטבות רבות החוסכות בעלויות ובזמן וכלולות בשירות, לרבות: כלי עריכה וניהול פשוטים שאינם דורשים תמיכה טכנית, ללא צורך בהתקנה, גישה לחשבון מכל מקום ובכל זמן (מבוסס אינטרנט), תבניות מעוצבות מוכנות לשימוש, ניהול אוטומטי של הודעות חוזרות, ניהול הרשמה אוטומטי , דוחות זמן אמת (הקלקות, פתיחות וכו'), קשרים מבוססים עם ספקיות אינטרנט, מעקב אחר שינויים בטכנולוגיה ובחקיקה והבטחת תאימות התוכנה ללא צורך בלשדרג לגרסה חדשה של תוכנה בעתיד ועוד.
דוחות ומעקב על תוצאות הדיוור
 • האם באפשרותי לראות מי פותח את הדיוורים שלי? כן. ActiveTrail מספקת דוחות זמן אמת מפורטים ביותר המאפשרים לך לראות מי מהנמענים שלך פתח את המייל ששלחת, מי הקליק על הקישורים שבתוך המייל, מה הפילוח הגאוגרפי של הנמענים שצפו במייל, כמה מהם פתחו את המייל במכשירים ניידים לעומת מחשבים נייחים ועוד. באפשרותך גם לייצא את הנתונים לקובץ CSV.
 • האם ActiveTrail מספקת לי מידע אודות כתובות דואר שגויות? כן! מערכת ActiveTrail כוללת אפשרות לניהול הודעות חוזרות המאפשרת לך לראות אילו כתובות חזרו כשגויות ומאילו סיבות. בנוסף, מאפשרת המערכת לייצא כתובות אלה לצורך ניהול אפקטיבי של הרשימות שלך.
הירשם לניוזלטר של אקטיב טרייל וקבל עדכונים, סיפורי הצלחה וטיפים

Please leave this field empty.