TESTIMONIALS

לקוחות מספרים על אקטיב טרייל

daka90

דיוור אלקטרוני זה עסק מאוד רציני בדקה ה-90. היכולת שלנו לייצר מכירות, לנהל קשר רציף עם לקוחות ולהיות אפקטיביים היא משימה מרכזית וראשונה במעלה. אקטיבטרייל מאפשרים לנו לקבל אינפורמציה ולהבין את הלקוחות שלנו – מה הם אוהבים, מה הם רוצים, ואפילו לקבל מהם פידבקים בזמן אמת. המידע הזה נותן לי כח, והכח הזה שווה לנו כסף.

רן אנוך | סמנכ”ל Online דקה 90
ynet

צוות התמיכה של אקטיב טרייל מעניק לנו כבר מספר שנים שירות מדהים. כאתר החדשות הגדול בישראל, הצרכים שלנו מגוונים ומשתנים, החל בקמפיינים שיווקיים, אינטגרציות תוכן מורכבות ושימוש בכלים מתקדמים לתפעול וניתוח. לכן, חשוב לנו, יותר מכל, לעבוד עם מקצוענים. זה בדיוק מה שאנו מקבלים באקטיב טרייל וזה מה שעושה עבורנו את ההבדל.

ערן הוכמן, סמנכ”ל שיווק YNET
bizportal

אתר Bizportal שהינו האתר המוביל בישראל בתחום שוק ההון ואחד מארבעת האתרים הכלכליים המובילים בישראל הוא בראש ובראשונה גוף חדשותי, המספק למשקיעים בשוק ההון את החדשות העדכניות ביותר בתחום שוק ההון והנדל”ן. לקוחותינו מצפים מאתנו לספק את המידע בכל מקום ובכל זמן. זו הסיבה שבחירת מערכת דיוור הייתה החלטה משמעותית עבורנו. חיפשנו מערכת שתדע להתממשק עם מערכות התוכן שלנו, להגיע עם המידע בזמן ובמדויק וחיפשנו גם צוות מקצוענים שיהיו שם בשבילנו וילוו אותנו באופן צמוד. את כל זה ועוד מצאנו באקטיב טרייל.

אופיר שטויאר | מנכ”ל ביזפורטל
mako

כגוף תוכן מוביל, mako מביא את המידע הרלוונטי, המעניין והאקטואלי ביותר. מלכתחילה היה ברור לנו שאמינות מערכת הדיוור והיכולת שלה להגיע בזמן ובמדויק היא קריטית להצלחתנו. אחרי כמה שנים של עבודה משותפת אני יכול לומר היום בבירור – אקטיב טרייל היא השותף הנכון למשימה!

זהר אלון | סמנכ”ל טכנולוגיות MAKO
mobli

למובלי יש מיליוני נמענים בכל העולם, לכן, כשהחלטנו לעבוד עם ספק שירותי דיוור אלקטרוני היה לנו חשוב למצוא חברה שעונה על כמה צרכים: ניסיון מוכח ומוצלח עם מותגים גדולים ובינ”ל עם קהל משתמשים גדול, אינטגרציה קלה ופשוטה למערכות הניהול הפנימיות שלנו, רמת עבירות אופטימלית על מנת להגיע לכל מיליוני הנמענים שלנו ושירות מקצועי, אמין וסבלני. אקטיב טרייל מספקת לנו תשובות לכל הנקודות האלה בצורה הטובה ביותר.

ירדן לשם | Head of Community Management Mobli
babylon

זהו שירות האימיילים הנוח, הפשוט והמקצועי ביותר שנתקלנו בו. בעסק דינאמי כמו שלנו, חשובים לי מספר דברים: שממשק הניהול יהיה נוח לשימוש, שדוחות המעקב יהיו מפורטים ככל שניתן על מנת שנוכל ללמוד ולשפר את הקמפיינים שלנו, ושתהיה לנו תמיכה מקצועית וידידותית. אקטיבטרייל עונה על כל הצרכים האלה ובגדול.
החלק הכי טוב הוא שהמערכת של אקטיבטרייל מתאימה את האימיילים שאנחנו שולחים לתצוגה במכשירים ניידים, כך שמי שפותח את האימייל מהאייפון או הסמארטפון שלו יכול לקרוא את האימייל בצורה אופטימאלית.”

רן אייל | מנהל offering manager בבילון
menora

עבורי היתרון המשמעותי ביותר באקטיב טרייל זה היכולות לבצע מגוון רחב של שימושים במערכת בנוסף לדיוור. מערכת הסקרים עוזרת לנו לקבל פידבקים חשובים מהלקוחות שלנו. כמו כן, הדוחות המתקדמים מאפשרים לנו לשפר בצורה סיסטמטית וקבועה את השירותים שלנו. הנתונים ומהמספרים מוצגים במערכת בצורה מאוד ידידותית וברורה, ומאפשרים לנו לבצע ניתוח מדוייק של תוצאות הקמפיינים שלנו, כך אנחנו יכולים להבין מה עובד ומה פחות.

נדב טסלר | מנהל מוצר מנורה מבטחים
perion

ללא ספק, אקטיב טרייל הציבו סטנדרטים חדשים בתחום של הדיוור האלקטרוני. זהו שירות האימיילים הנוח, הפשוט והמקצועי ביותר שנתקלנו בו. בעסק דינאמי כמו שלנו, חשובים לי מספר דברים: שממשק הניהול יהיה נוח לשימוש, שדוחות המעקב יהיו מפורטים ככל שניתן על מנת שנוכל ללמוד ולשפר את הקמפיינים שלנו, ושתהיה לנו תמיכה מקצועית וידידותית. אקטיבטרייל עונה על כל הצרכים האלה ומתעלה הרבה מעבר להם.

יקיר שוחט | מנהל מוצר פריון
crocs

עבורי הדבר הכי חשוב הוא פשטות וקלות שימוש תוך הגעה למקסימום לקוחות רלוונטיים, לכן בחרתי לעבוד עם מערכת הדיוור של אקטיב טרייל.
בעזרת עורך הקמפיינים הידידותי אנחנו יכולים להכין בקלות ובאיכות גבוהה את הניוזלטרים שלנו ולהגיע לאלפי לקוחותינו תוך זמן קצר מאוד.

אליעד קסלר | מ.תחום אינטרנט קרוקס
eden

השירות שלכם ידידותי ופשוט, צוות התמיכה נותן הרגשת חברות, מעבר למה שהייתי מצפה. מערכת הדוחות שלכם מאפשרת לנו לשפר את ביצועי הדיוורים שלנו לאורך כל הדרך. לא ניתקלתי במערכת ידידותית מובנת וברורה כמו שלכם לניתוח מדוייק של תוצאות קמפיינים ובניית קמפיינים.

מיכאל בן צור | מנהל שיווק דיגיטל עדן טבע מרקט
הירשם לניוזלטר של אקטיב טרייל וקבל עדכונים, סיפורי הצלחה וטיפים

Please leave this field empty.