הבלוג של אקטיב טרייל – הפתיחה בקרוב…

בקרוב מאוד ניתן יהיה לקרוא כאן על החידושים החמים ביותר בנושאי דיוור אלקטרוני ושיווק במייל.

חברת אקטיב טרייל מספקת שירותי דיוור באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני מבוססת web לשיווק במייל, ידידותית ורב-לשונית. מערכת הדוחות העומדת לרשותך, תסייע בביצוע ניתוח מדוייק של תוצאות הדיוור לצורך שיפור ומיקוד הדיוורים העתידיים, רמת עבירות גבוהה (כמעט 100%!), מנוע ניתוח שגויים, מנועי פרסונליזציה, ממשקי אינטגרציה למערכות הארגון ועוד.

אקטיב טרייל מציעה מערכת דיוור אלקטרוני מתקדמת ואיכותית לפתרון שלל הסוגיות המקצועיות העומדות בפני המדוור: סטטיסטיקות מדוייקות להערכת הצלחתו של כל דיוור, תאימות למסנני דואר זבל, מנוע פרסונליזציה, שליחה חכמה ומתוזמנת מראש, מנוע ניהול הודעות חוזרות (Bounce Management) ועוד.

אקטיב טרייל, שמשרדיה ממוקמים בתל אביב, נמצאת בשורה הראשונה עם חברות ה-Email Service Provider) ESP) בעולם. יצירת הדיוורים והניוזלטרים לא דורשת ידע קודם, ומתבצעת תוך דקות אחדות ומכל מקום, כך תוכלו לשמור על קשר רציף ומתמשך עם לקוחותיכם באשר הם. רמת העבירות הגבוהה של אקטיבטרייל, הנובעת משמירה על קשרים הדוקים עם ספקיות האינטרנט (ISP) בארץ ובחו”ל, תעזור לכם להגיע לתיבת הדואר של הלקוח ללא תקלות וללא חסימות מיותרות.

בין אם אתם מדוורים אלפים או מיליונים של מיילים בחודש – אנו נדאג להעניק לכם שירות מקצועי, אישי ומסור ולספק פתרונות שיענו על הצרכים הספציפיים שלכם.