חברת בבילון יוצרת קמפיינים מותאמים אישית באמצעות אקטיב טרייל

בבילון בחרה במערכת אקטיב טרייל כדי להגדיל את חשיפתה ללקוחות פוטנציאליים

חברת בבילון, ספקית בינלאומית מובילה של פתרונות תוכנה לתרגום מיידי בקליק מ-75 שפות, בחרה במערכת אקטיב טרייל כדי להגדיל את חשיפתה ללקוחות פוטנציאליים. אקטיב טרייל תשמש את בבילון ליצירת דיוור אלקטרוני ממוקד מנויים ברחבי העולם.

במסגרת הפרויקט רכשה בבילון כתובות IP איכותיות שנועדו לשפר את רמת העבירות של דיוורים קריטיים, תוך חלוקתם לסוגים שונים של דיוור אלקטרוני: מייל “ברוכים הבאים”, ניוזלטר ומיילים תפעוליים.

ערך מוסף לגולשים

המנגנון האוטומטי של אקטיב טרייל מציע תזכורת של עד שנה לאחר ההורדה, ומאפשר לבבילון ליצור קמפיינים מותאמים אישית ולשפר את התקשורת עם לקוחותיה באמצעות קמפיינים למשלוח אוטומטי של מיילים לרשימות תפוצה, במועד שהוגדר מראש, כגון: משלוח ברכה אישית ליום הולדת, הודעת “תודה שנרשמת” בעת רישום לאתר וכדומה.

באמצעות מערכת אקטיב טרייל, יכולה בבילון לטייב את רשימות הנרשמים באתר החברה, לשפר את אחוזי ההמרה ולהעניק לגולשים ערך מוסף ייחודי באמצעות חשיפתם לתוכן הרלוונטי עבורם בקליק אחד. כך למשל, לקוח שיקליק על לינק מסוים, יקבל מהמערכת מייל עם מאמר מעמיק יותר בנושא הרלוונטי.

המערכת מאופיינת באינטגרטיביות מלאה בין בבילון למערכת הרישום של אקטיב טרייל, סנכרון מלא של קבוצות לקוחות מתוך המערכות הארגוניות של בבילון, ומאפשרת למתכנתים של בבילון לבצע פקודות דרך ממשק המשתמש ולשלוח דיוורים שונים ישירות מתוך מערכת ניהול התוכן של בבילון.

עוד בבלוג של אקטיב טרייל: שמעת על שיתוף הפעולה שלנו עם Big Stock Photo?