חדש באקטיב טרייל: תכנית “חבר מביא חבר”

מרוצים מהמערכת שלנו? המליצו לחבריכם ותרוויחו 100 ש”ח!

לפנק, לפנק, לפנק: אתם מפנקים חברים עם המלצה על מערכת מעולה ואנחנו מפנקים את כולכם. נשמע טוב?

אנו גאים להציג לכם את תכנית הפניית החברים של אקטיב טרייל – התכנית הראשונה מסוגה בישראל בתחום הדיוור האלקטרוני, שמעניקה לכם הטבה בלעדית. כל שעליכם לעשות הוא פשוט – להמליץ.

תכנית חבר מביא חבר של אקטיב טרייל

100 שקלים הטבה בתכנית “חבר מביא חבר”

כשחברת אקטיב טרייל הוקמה בשנת 2004, המטרה העיקרית שלה הייתה לספק את השירות האיכותי והטוב ביותר ללקוחותיה. עם השנים צברנו קהל לקוחות אהוב ונאמן ואנו מרגישים שאין שיווק יעיל יותר מהמלצה של לקוח מרוצה!

תכנית הזמנת החברים שלנו מבוססת על גישה שיתופית: אתם משתפים את מערכת הדיוור של אקטיב טרייל ובתמורה, אתם והחבר שלכם מקבלים קרדיט של מאה שקלים לשימוש במערכת, שמתעדכן אוטומטית בחשבונכם בעת רכישת חבילת דיוור.

מהי תכנית “הזמן חבר?”

הזמנת חברים נעשית ישירות ממערכת אקטיב טרייל. יש לכם אפשרות לשלוח הזמנה באימייל, בפייסבוק או בטוויטר.

הזמינו חברים בארבעה שלבים פשוטים:

1. התחברו למערכת אקטיב טרייל.

2. הקליקו על “הגדרות” ולאחר מכן על “הזמן חבר”.

הזמן חבר במערכת אקטיב טרייל

3. בחרו באיזו פלטפורמה תרצו לשתף (אימייל, פייסבוק או טוויטר).

4. מלאו פרטים ושגרו.

הזמינו חבר וקבלו מאה שקלים

ברגע שהחברים יתחברו למערכת ויהפכו ללקוחות על ידי רכישת חבילת דיוור חודשית, המערכת תזהה אותם כחברים שלכם והחשבונות של שניכם יזוכו במאה שקלים (100 ש”ח). אין צורך בבקשה מיוחדת או בקוד קופון – הזיכוי נכנס אליכם לחשבון אוטומטית.

בקיצור, אתה מזמין את חברך להתרשם מהמערכת של אקטיב טרייל, החבר שלך אוהב את אקטיב טרייל ופותח חשבון, גם אתה וגם חברך מקבלים הנחה של 100 ש”ח בתשלום הקרוב שלכם.

אפשר עודף?

מבחינתנו, קרדיט של מאה שקלים זה, פשוטו כמשמעו, מאה שקלים. אם לדוגמה, שווי חבילת הדיוור שלכם הוא 69 שקלים בחודש, החשבון שלכם יזוכה בסכום זה, וב-31 שקלים, שימתינו לחיוב הבא.

רוצים להיות עם היד על הדופק? עדכונים על מצב החשבון והזמנת החברים יישלחו אליכם לתיבת הדוא”ל, כך שתוכלו לעקוב אחר כמות הפינוקים שתקבלו מאיתנו.

“אבל את מי אזמין?”

דיוור שיווקי יכול להועיל לכולם, מעסקים קטנים ועד לארגוני ענק וכלה בכותבי ומנהלי בלוגים. מערכת אקטיב טרייל מאפשרת למשתמשיה להיות בקשר רציף עם הקוראים והלקוחות, לעדכן על חידושים, לשלוח איחולים או להעביר מסרים חשובים.

עם הפיצ’רים החדשים של אקטיב טרייל, כל אחד יכול לנהל קמפיין דיוור איכותי ומעוצב בקלות. מערכת הדוחות שלנו מנגישה למדוור את כל הנתונים, לצורך מעקב כולל והסקת מסקנות להמשך.

קראו עוד על תכונות מערכת הדיוור במייל של אקטיב טרייל

נעשה הסכם: אנחנו נמשיך להביא אליכם את מערכת הדיוור החדשנית ביותר, נמשיך להפתיע ולשנות ולדאוג שתקבלו את השירות הטוב ביותר. ואתם – רק תעבירו את זה הלאה.

התחבר לחשבונך כדי להזמין חברים