למידה חווייתית: הכירו את ערוץ היוטיוב החדש של אקטיב טרייל

אנו גאים להשיק את ערוץ סרטוני ההדרכה (Tutorials) של אקטיב טרייל!

אקטיב טרייל שמה דגש על חווית משתמש איכותית ושירות מקצועי. סרטוני ההדרכה יעזרו לכם להפוך למשווקים הכי מקצועיים.

סרטוני הדרכה של אקטיב טרייל

אנו באקטיב טרייל משתדלים להעניק את השירות הטוב ביותר, בין אם זה בפיתוח פיצ’רים מתקדמים או במתן מענה אנושי ותמיכה טכנית. כעת, אנו עולים שלב ומציגים בפניכם את ערוץ סרטוני ההדרכה החדש שלנו.

בערוץ היוטיוב שלנו תמצאו סרטוני הדרכה המציגים לעומק את כל הפיצ’רים המתקדמים של אקטיב טרייל, כיצד ניתן לעשות בהם שימוש ולמה הם בדיוק מיועדים.

כל הסרטונים בערוץ מחולקים לפלייליסטים לפי נושאים: דיוור אלקטרוני, דפי נחיתה, טפסי הרשמה ונמענים. בנוסף, תוכלו לצפות בוובינרים מלאים שנערכו אצלנו באקטיב טרייל, בהשתתפות לקוחות החברה וצוות התמיכה הטכנית.

אילו נושאים תוכלו ללמוד עם סרטוני ההדרכה שלנו?

בניית דף נחיתה:

התמקצעו בעיצוב ובבניית דפי נחיתה במערכת אקטיב טרייל, ותוכלו לאסוף לידים, לשווק מוצרים או להגדיל את רשימת התפוצה שלכם בדרך היעילה ביותר. את דפי הנחיתה תוכלו לשווק בכל פלטפורמה, לקדם ברשתות חברתיות וחשוב מכל – להציג אותם במובייל, שכן מערכת אקטיב טרייל רספונסיבית לחלוטין.

בניית טפסי הרשמה:

אין דרך טובה יותר לאיסוף לידים ונמענים מאשר על ידי טפסי הרשמה. למדו כיצד להשתמש במערכת לבניית טפסי ההרשמה של אקטיב טרייל, והטמיעו את הטופס שלכם היכן שתבחרו – בדף הבית שלכם, בבלוג, בדף נחיתה ואפילו בפייסבוק.

עיצוב קמפיין דיוור:

עם אקטיב טרייל, אתם לא צריכים להיות גרפיקאים מנוסים או בעלי יד אמן. המערכת כל כך נוחה לשימוש, שכל ניוזלטר שתעצבו ייראה מקצועי ואלגנטי. לא מאמינים? פשוט צפו בסרטון ותיווכחו בעצמכם.

שליחת קמפיין דיוור:

שליחת קמפיין דיוור לא מסתיימת בלחיצה על כפתור ה”שלח”. מהרגע בו אתם מתחילים לבנות את הקמפיין שלכם, אתם למעשה משפיעים על תהליך שליחתו. באמצעות סרטוני ההדרכה שלנו, למדו על אפיון הקמפיין שלכם, על השימוש במגבלות השליחה והבינו מה עושים האלמנטים השונים במערכת ומדוע הם כה חשובים.

יצירת קמפיין AB Testing:

בחנו פרמטרים שונים בקמפיין שלכם ואת השפעתם על הנמענים, באמצעות יצירת קמפיין AB Testing. עם אקטיב טרייל, אתם יכולים ליצור שתי ורסיות לאותו קמפיין, עם שינויים בשורת הנושא, בכותרת, בתמונות, או בכל אלמנט שתבחרו, ולדוור אותן לקבוצות מיקוד קטנות כדי לבחון את ההשפעה. נשמע מסובך? אנו מבטיחים לכם שלאחר צפייה בסרטון ההדרכה שלנו, לא תאמינו שלא הכרתם את הפונקציה הזו עד כה.

יש עוד?

בוודאי שיש עוד. ערוץ היוטיוב של אקטיב טרייל מתעדכן באופן שוטף עם סרטוני הדרכה במגוון נושאים על מיטב הפיצ’רים המתקדמים שלנו, כמו פילוח מתקדם, טריגרים חכמים, הגדרות שליחה, ייבוא נמענים ועוד.

למה אתם מחכים? היכנסו, צפו, התרשמו – והתחילו לדוור!