עורך הדיוור החדש – עכשיו עם תמיכה מלאה למובייל

כמעט מחצית מהלקוחות שלכם קוראים את הדיוור שלכם במכשירים הניידים. עם עורך הדיוור החדש של אקטיב טרייל אין שום בעיה!

עורך הדיוור של ActiveTrail נחשב הכלי המתקדם מסוגו בשוק. הוא מאפשר לכל אחד לבנות קמפיינים מושכים ועשירים בתוכן גרפי, גם ללא ידע טכני, הודות לשימוש הנרחב ברכיבי גרור וזרוק, עורך תמונות מתקדם, אינטגרציה עם רשתות חברתיות ותוכן דינמי. ועכשיו, הטוב ביותר בגרסה עוד יותר טובה.

תמיכה בניידים עם דיוור רספונסיבי

כל פריט דואר מותאם אוטומטית לכל מכשיר ולכל גודל מסך. תוכלו אפילו לקבל תצוגה מקדימה של איך תראה ההודעה על המכשיר הנייד.

עורך הדיוור של ‏ אקטיב טרייל‏ לוקח את התמונות לשלב הבא

השילוב של תמונות וטקסט בדואר אלקטרוני בדרך כלל מאתגר. אבל עם אקטיב טרייל, התמונות מתנהגות בדיוק כפי שאתם רוצים. פשוט מקמו את התמונות לצד הטקסט ושחקו איתן כרצונכם – שנו את גודלן בעזרת העכבר, מתחו אותן, הוסיפו מסננים ועוד ועוד.

שפע של כפתורי פעולה!

כפתורי הפעולה כשמם כן הם – אחראים לגרום לפעולה של הקורא. עורך הדיוור החדש מציע לכם גלריה חדשה לחלוטין של כפתורים. רוצים להתאים אותם בדיוק לצרכים שלכם? אין בעיה. אתם יכולים לשנות בקלות את גודל הלחצן, צבעו והרדיוס שלו. ואל תשכחו לבדוק אותם עם קמפיין ה-A/B split של אקטיב טרייל.

גלריית כפתורי הנעה לפעולה

ישרו קו

אם אתם לא מעצבים מקצועיים, אתם כבר יודעים שלא קל ליצור דיוור מושלם עד לרמת הפיקסל. זו הסיבה שפיתחנו כמה טריקים אוטומטיים שיעזרו לכם ליצור עיצוב עקבי יותר. לדוגמה, כשאתם ממקמים לחצן או תמונה מתחת לטקסט, אנחנו ניישר אותם עבורכם באופן אוטומטי מול המרכיבים האחרים בהודעה, ליצירת מראה נקי ועקבי יותר.

תבניות מובנות חדשות

העורך החדש כולל רכיבי תבניות חדשים, מובנים ומוגדרים מראש, כולל למשל, תמונת צד עם טקסט, מאמר, מוצר ועוד. אתם יכולים פשוט לגרור ולזרוק את הרכיבים בכל מקום בדוא”ל ואז להכניס את הטקסט ולהוסיף את התמונות או הלחצנים הרצויים. תוכלו גם לשנות את ההרכב ולשמור אותו עם התוכן שלו לשימוש עתידי.

תבניות דיוור מעוצבות לניוזלטר

אייקונים חדשים לרשתות חברתיות

היום, כמעט כל הודעת דוא”ל כוללת אייקונים עם קישורים לפלטפורמות החברתיות השונות. עכשיו אתם יכולים לבחור את הסגנון של האייקונים כך שיתאימו לעיצוב שלכם וישוו להודעה מראה מקצועי תוך דקות.

אייקונים לרשתות חברתיות

קל מתמיד!

עכשיו קל מתמיד ליצור דיוור אפקטיבי ומקצועי. נסו את עורך הדיוור החדש של ActiveTrail. לא תאמינו כמה קל זה יכול להיות.

 ”הוספנו למעלה מ-100 פיצ’רים חדשים ולקחנו, את מה שכבר נחשב לעורך הדיוור המתקדם ביותר, לשלב הבא. לקוחותינו יכולים עכשיו ליצור בעצמם הודעות דואר אלגנטיות, אטרקטיביות ומקצועיות מאוד שיתאימו בקלילות לכל מכשיר ולכל גודל מסך“
רפאל עשור -סמנכ”ל טכנולוגיות, אקטיב טרייל