7 סיבות מדוע אקטיב טרייל צריכה להיות מערכת הדיוור והשיווק לעסק שלך

דיוור אלקטרוני ידוע כערוץ השיווק הרווחי ביותר כיום, עם נתונים של עד 4,000% ברווחיות בממוצע, לכן גם כדאי שהבחירה במערכת שיווק ודיוור תהא נכונה ומושכלת.

בחירת מערכת דיוור לעסק או לחברה היא אחת מאותן החלטות עסקיות, שהשפעתן בהמשך הדרך על הפעילות השיווקית היא ישירה.

בשוק התחרותי הזה, לא בכדי שאקטיב טרייל נחשבת לחברת הדיוור הגדולה בישראל ולכוח עולה בשוק הבינלאומי. החלטנו לרכז מספר סיבות מרכזיות מדוע כדאי לבחור במערכת הדיוור של אקטיב טרייל.

תוכנת דיוור אקטיב טרייל

7 סיבות מרכזיות לבחור באקטיב טרייל כמערכת הדיוור והשיווק שלך:

1. בגלל ההתאמה המושלמת למובייל

חווית המשתמש של הנמענים היא חלק מכריע בהצלחת הקמפיין שלכם, וכשיותר מ-60% מהם פותחים אימיילים במכשירים ניידים על בסיס קבוע, התאמת התכנים למכשירים אלו הופכת להיות קריטית.

בנוסף, כפי שענקית הטכנולוגיה גוגל הוכיחה בהודעתה האחרונה, רספונסיביות למובייל הפכה להיות תנאי משמעותי מאד במיקום התוכן שלכם במנועי החיפוש. אם הקמפיינים שלכם אינם מותאמים לצפייה במסכים קטנים כמו סמארטפונים וטאבלטים, הם יקבלו פחות חשיפה ואחוזי הפתיחה שלכם יקטנו משמעותית.

במערכת אקטיב טרייל אין צורך לבצע פעולות מיוחדות, שכן כל התכנים שתצרו יותאמו אוטומטית. לאחר בניית דף נחיתה, קמפיין או טופס הרשמה, תוכלו לצפות בקמפיין בדף התצוגה המקדימה, הן במסך רגיל והן במסך מובייל, לבדיקת התאמה מושלמת לכלל לקוחותיכם.

דפי נחיתה במובייל

קראו עוד על ההתאמה למובייל

2. בגלל עורך הקמפיינים הנוח לשימוש

כמה פעמים ניגשתם למלאכת עיצוב הניוזלטר ומצאתם את עצמכם בוהים במסך? כמה פעמים הרגשתם שאתם חייבים לשלם למעצב חיצוני הון תועפות כדי שהניוזלטר שלכם ייראה יפה, מזמין ומקצועי?

עורך הקמפיינים של אקטיב טרייל בנוי בצורה כזו שכולם יכולים לעצב דיוור או ניוזלטר ברמה הגבוהה ביותר. החל מעורך drag & drop שמאפשר הזנת טקסט, תמונות, קישורים לרשתות החברתיות ועוד, ולשחק עם מיקומם בדיוור – ועד לעורך תמונות ייחודי, באמצעותו אתם יכולים לבצע חיתוכים, שינויי צבע, הוספת אפקטים ועוד המון אפשרויות מגניבות בתמונות שלכם.

אפשר להוסיף לקמפיין טבלאות, מסגרות, כפתורים ולשחק עם הצבעים כאוות נפשכם. כמו כן, אתם יכולים לשמור את תבניות השליחה שעיצבתם לשימוש חוזר.

לפחות יצירתיים מבינינו, אקטיב טרייל מספקת עשרות תבניות מעוצבות ויפהפיות. ניתן לבחור תבנית מעוצבת שמתאימה לצרכי הקמפיין שלכם ולהלביש עליה את התוכן, לשנות את גווניה ולהוסיף כפתורים.

עורך הדיוור של אקטיב טרייל מוכיח, שבשביל לעצב ולשווק ניוזלטר שנראה כמו מליון דולר, לא באמת צריך להוציא סכום כזה.

קראו עוד על עורך הקמפיינים

3. בגלל התוספות השוות שהופכות את אקטיב טרייל למערכת One Stop Shop

מעבר להיותה אחת ממערכות הדיוור הטובות בעולם, אקטיב טרייל מציעה סל שירותים נרחב, כדי לענות על צרכים שיווקיים נוספים של עסקים רבים. כשמדוורים עם אקטיב טרייל, למעשה מקבלים חבילה הכוללת כלים לבניית ניוזלטרים, דפי נחיתה, סקרים, סמסים שיווקיים וטפסי הרשמה מעוצבים.

טפסי הרשמה מעוצבים

כבר אין צורך לעבוד עם כמה מערכות במקביל כדי לבנות את מערך השיווק שלכם. באותה קלות בה בונים ניוזלטר, ניתן לעצב דף נחיתה או טופס הרשמה, שכן מדובר באותה מערכת עם אותם מאפיינים.

כל רשימות הנמענים שלכם נמצאות במקום אחד, מסודרות לפי תאריכים, מאפיינים או כל דרך אחרת שתחליטו לסדרן.

בנוסף, כל הפיצ’רים ניתנים לסנכרון האחד עם השני. ניתן לדוגמה, להטמיע סקר בניוזלטר שלכם, או טופס הרשמה בדף הנחיתה. אתם יכולים לשלוח סמס שיווקי ובו הפנייה לטופס הרשמה רספונסיבי למובייל, שייראה בצורה מושלמת במכשיר המובייל של לקוחותיכם.

קראו על כל הפיצ’רים המתקדמים של אקטיב טרייל

4. בגלל מערכת דפי הנחיתה החינמית

לכל אותם משווקים שעובדים עם מערכות נפרדות לבניית ניוזלטר ודפי נחיתה – לא עוד! לא חבל לעבוד עם רשימות תפוצה נפרדות ועם טפסי הרשמה שונים?

אקטיב טרייל מציעה לכלל הלקוחות המדוורים מערכת חינמית וסופר-מתקדמת לבניית דפי נחיתה. אין צורך להתרגל לתוכנה אחרת וכל הקמפיינים שלכם נראים מקצועיים ואחידים בעיצובם.

ביצירת ועיצוב דפי נחיתה באקטיב טרייל, אתם יכולים לבחור האם לעבוד על בסיס תבנית ריקה, או האם לבנות את דף הנחיתה על בסיס אחת מבין עשרות התבניות המעוצבות המוכנות לשימוש. ניתן להוסיף כפתורי פעולה, לינקים וטפסי הרשמה.

ניתן ליצור שרשרת של פעולות שיווקיות בעקבות אותו דף נחיתה. לדוגמה, להוסיף את כל המקליקים על כפתור הפעולה בדף הנחיתה לרשימת דיוור נפרדת, וברגע ההקלקה לדוור אליהם קמפיין עם הצעה מיוחדת – רק עבורם.

קראו עוד על דפי הנחיתה

5. בגלל הפיצ’רים המתקדמים

• אוטורספונדרים: חשבו כמה נחמד זה לייצר משהו פעם אחת בלבד. מערכת האוטורספונדרים של אקטיב טרייל מאפשרת לכם ליצור סדרת דיוורים פעם אחת, להעבירה למצב שליחה ולדוור אותה לרשימת הנמענים שתבחרו – אוטומטית, ללא התערבות נוספת ולתקופה בלתי מוגבלת (עד שתבחרו לנטרלה). אוטורספונדרים מאפשרים שליחת אימייל, או סדרה של אימיילים, אוטומטית לחלוטין ומותאמת אישית על בסיס התנהגות הלקוח. אתם יכולים לקבוע מראש מתי יישלח האימייל ולאיזו קבוצה של לקוחות, או לתכנן את השליחה בהתאם לפעולות הלקוחות שלכם. לדוגמה, תאריכים מיוחדים (יום הולדת או יום נישואין) או לאחר פעולה מסוימת באתר שלכם (הרשמה, רכישה וכדומה).

• טריגרים: כל לינק שאתם מוסיפים לקמפיינים שלכם במערכת אקטיב טרייל מגלם בחובו פוטנציאל שיווקי עצום. כלי הטריגרים מאפשר להגדיר פעולה שתתרחש בכל הקלקה על אותו לינק. לדוגמה, בהקלקה על מוצר מסוים שאתם מפרסמים, יישלח לאותו מקליק קמפיין עם המלצות על מוצרים מאותה קטגוריה. אתם יכולים אפילו להגדיר, כי פרטי הנמענים שיקליקו על כפתור הקריאה לפעולה שלכם, יועברו אוטומטית לנציג מכירות, כדי שזה ייתן להם יחס אישי יותר.

טריגרים

• AB Testing: כמה פעמים התווכחתם במשרד על הדיוור או על דף הנחיתה שאתם יוצרים? כשאחד חשב שכותרת A תהא טובה יותר מכותרת B? ביצירת קמפיין AB Testing, אתם למעשה יוצרים קמפיין אחד משוכפל עם שתי גרסאות שונות, שיאפשרו לכם לבחון את תגובת הנמענים שלכם. השינויים יכולים להיות בשורת הנושא, בטקסט הכפתור, במיקום התמונות ועוד ועוד. הגרסה המנצחת תישלח אוטומטית ליתר הנמענים.

6. בגלל השירות המקצועי

אקטיב טרייל הציבה סטנדרט חדש בתחום ומציעה את חבילת השירות המקיפה ביותר, הכוללת מענה טלפוני מצוות תמיכה טכנית מקצועי ואדיב, זמינות מלאה לפתרון בעיות בצ’אט ומענה גם באימייל וברשתות החברתיות של החברה.

כדי לסייע ללקוחות ללמוד כיצד לדוור ולשווק נכון, אקטיב טרייל מציעה מרכז למידה מקיף הכולל בין היתר מגוון סרטוני הדרכה בנושאים שונים, מדריכים מקצועיים ומאמרים המחולקים לפי תחומים. בנוסף, צוות מומחים מעביר מדי שבוע וובינר חינמי לכל המעוניין ללמוד על המערכת וטיפים שיווקיים ומדריכים זמינים בבלוג אקטיב טרייל, וכוללים מידע מקיף על כל הקשור לדיוור אלקטרוני, דפי נחיתה, שיווק אונליין וכדומה.

הקליקו כדי לקבל הזמנה לוובינר הקרוב

7. בגלל מערכת הדוחות המתקדמת

אתם ודאי יודעים כמה חשוב המעקב אחר תוצאות הקמפיינים שלכם, נכון? ללא מעקב לא תוכלו לבצע אופטימיזציה. ובכן, אקטיב טרייל הופכת את העבודה הזו לפשוטה יותר על ידי פילוח הקמפיינים ותוצאותיהם במערכת דוחות חכמה במיוחד.

ניתן לצפות בתוצאות של קמפיין יחיד, להשוות בין כמה קמפיינים שונים, לפלח את התוצאות לפי חודשים ואפילו לצפות בכלל הקמפיינים שנשלחו בשנה האחרונה. הדוחות מציגים מידע מלא ומפורט, כולל שמות ודוא”ל הנמענים. בין היתר תוכלו לראות כמה הקליקו ומי, אחוז פתיחות, אחוז הסרות, שגויים, CTO ועוד.

כמו כן ניתן לצפות בדוח ניידים מול נייחים כדי לגלות כמה מהנמענים שלכם קורא את הדיוורים שאתם שולחים במכשירים ניידים.

הזנתם כמה כפתורי פעולה ואתם לא יודעים מי מהם עבד טוב יותר? צפו בנתוני ההקלקות על גבי הניוזלטר שלכם, בדוח הנקודות החמות.

דוח נקודות חמות

קראו עוד על מערכת הדוחות המתקדמת

סיבות נוספות מדוע כדאי לדוור עם אקטיב טרייל:

• רמת עבירות גבוהה במיוחד: לאקטיב טרייל מוניטין מוכח בקרב ספקיות הדואר האלקטרוני, מה שמבטיח אפקטיביות מירבית בשליחת הקמפיינים ואחוזי פתיחה גבוהים.

• אינטגרציות: הרבה מלקוחות אקטיב טרייל עובדים עם מערכות ניהול (CRM) פנימיות ושם גם מרוכזות רשימות הנמענים שלהם. כלי האינטגרציה החכמים של אקטיב טרייל מקלים על אותן חברות על ידי שילוב הנתונים בין שתי המערכות בדקות ספורות.

• מערכת לשונית: אקטיב טרייל היא חברה גלובלית, עם עשרות אלפי לקוחות בכל העולם. כפועל יוצא, מערכות הדיוור והשיווק זמינות במספר שפות: עברית, אנגלית, גרמנית וצרפתית. בכל שלב בבניית הקמפיין ניתן לעבור לשפה אחרת, כך שאתם יכולים להתחיל לבנות קמפיין בשימוש במערכת בשפה העברית, ולהעביר אותו הלאה ללקוח בחו”ל, שימשיך לעבוד על אותו קמפיין בשפה המתאימה לו.

מבולבלים מכל הפיצ’רים שהצגנו במאמר? יש דרך פשוטה יותר ללמוד על תכונותיה הרבות של מערכת אקטיב טרייל.

הצטרפו למערכת והתנסו בעצמכם!