7 סיבות טובות לשלוח דיוור אלקטרוני

המהפכה הדיגיטלית שמתרחשת בשנים האחרונות הביאה עמה אינספור הזדמנויות חדשות לפרסם מוצרים ושירותים בערוצי שיווק חדשניים. אחד מהערוצים האלו הוא הדיוור האלקטרוני. דיוור אלקטרוני הוא כיום אחד משני ערוצי השיווק הגדולים והפופולריים ביותר בעולם. מערכות דיוור מציעות פתרון קל, אוטומטי, רווחי ונגיש לכל עסק, בכל גודל ובכל תחום פעילות.

החידושים שהדיוור האלקטרוני הביא עמו:

יונת דואר

זמן שווה כסף – יתרון הדיוור האלקטרוני מול “יונת הדואר”.

בשונה מהדואר המסורתי, הדיוור האלקטרוני דורש השקעה של קליק אחד למשלוח. לאור הפיתוחים האחרונים, יש שליטה מלאה על זמני המשלוח ותזמון של כל דיוור ודיוור. תוכלו גם לבצע משלוח אוטומטי לכל רשימת התפוצה שלכם.

אקטיב טרייל מאפשרת לכם לסנן את הלקוחות לקבוצות דינאמיות באופן אוטומטי, כך שתוכלו להתאים את התוכן של הדיוורים בצורה אופטימלית לקבוצת היעד. הכלים האוטומטיים שבמערכת יחסכו לכם זמן, אנרגיה וכסף. כמו כן, דיוור אלקטרוני מותאם לכל אמצעי המדיה (מחשב, טאבלט, אייפד או סמארטפון) כך שהוא נגיש מכל מקום.

אפשרויות תפוצה בלתי מוגבלות

לכמה אנשים או נמענים אתם מסוגלים לשלוח דואר בשעה אחת? 50? 100? תוך כמה זמן יתקבל אצלם הדיוור? ומה קורה אם אתם מעוניינים לשלוח דואר לחו”ל?

דיוור אלקטרוני מאפשר לכם לשלוח כמות בלתי מוגבלת של מיילים לכל מקום בעולם תוך שנייה!

חוסכים בכסף

משלוח דואר יכול להיות עסק יקר. אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים מאות ואלפי שקלים מדי חודש, וזאת לפני הוצאות הדפוס, הגרפיקה, עלות המשלוח ועלות השליח.

באמצעות דיוור אלקטרוני ניתן לחסוך בעלויות מיותרות ובנייר ולשמור על הסביבה.

התאמת הדיוור בקלות ללקוחות השונים

מערכת הדיוור האלקטרוני מאפשרת להתאים את הדיוור לכל לקוח בהתאם לפרטים ולתחומי העניין שלו. זה חשוב כשמדוורים לרשימה גדולה אך רוצים להוסיף נימה אישית, כדי שהנמענים לא ירגישו שמדובר בפרסומת לקהל הרחב.

מאחורי הקלעים, מצד המערכת, נעשה שימוש בפרטי הלקוחות שנאגרו בתהליך הרשמתם: שם פרטי, שם משפחה, מספר לקוח וכן הלאה. בעזרת מספר קליקים, ניתן לפנות בצורה אישית לשם הלקוח, לשתול פרטים אישיים בדיוור וכן להגדיר תנאים על חלקים בתוך הדיוור, כך שכל נמען יראה את התוכן שרלוונטי אליו.

אה, ועוד משהו קטן: הכדור בידיים שלנו – שמירה על איכות הסביבה והאקולוגיה

כמויות הנייר הנזרקות בעקבות שליחת מכתבים כל שנה מזהמות ומזיקות לסביבה. מעבר לדיוור אלקטרוני יקטין את כמות העצים הנכרתים בכל שנה ויתרום לשמירה על איכות הסביבה והיערות.