מיידיות היא שם המשחק!

כשהזמן הוא המשאב הקריטי ביותר, מערכת לשליחת sms לעסקים יכולה להיות קרש הקפיצה לו אתם מחכים עבור מאמצי השיווק שלכם. מערכת Active SMS היא המובילה בישראל לשליחת הודעות טקסט ומאפשרת דיוור קל, מהיר ונוח.

שליחת SMS

שליחת קמפיין SMS ישירות מהמחשב

בעזרת מערכת לשליחת SMS של אקטיב טרייל ניתן בלחיצת כפתור, ומהנוחות של המחשב שלכם, ליידע קבוצה גדולה ומגוונת של נמענים לגבי מבצע חדש או אירוע שקורה ברגעים אלו- ולדעת שלפחות 90% יקראו זאת באופן מיידי!

מערכת לשליחת SMS

ניהול רשימות תפוצה

נהלו את רשימות התפוצה שלכם במהירות ובקלות! ממשק הניהול המתקדם והייחודי מאפשר הוספה והעלאה פשוטה של נמענים, חיפוש מהיר, מחיקה, עריכה, ארגון בתוך קבוצות דיוור ועוד, שליחת sms מהמחשב מעולם לא הייתה נוחה יותר. 

קמפיין SMS אוטומטי

קמפיין SMS אוטומטי

צרו קמפיין SMS חדש או משולב עם דואר אלקטרוני במערכת האוטומציה בהתאם למסע הלקוח הייחודי שלכם, הוסיפו פנייה אישית ותראו איך העסקים שלכם מזנקים!
שליחת סמס ללקוחות שלכם יכולה להיות ההבדל בין לקוח מתלבט ללקוח קונה.

שליחת SMS אחוזי פתיחה

אחוזי פתיחה גבוהים

מערכת שליחת sms לעסקים תאפשר שליחת הודעה ישירות לטלפון הנייד של הלקוח ותהיה יעילה הרבה יותר בהעברת הודעות בזמן אמת! יותר מ-90% מהודעות ה-SMS נקראות תוך שלוש דקות מרגע הגעתן למכשיר הנמען.

sms software import contacts

סנכרון בין שדות נמענים

ניתן להעלות בקלות קובץ מספרי טלפון של לקוחות שיישמר לשימוש חוזר, לסנכרן ולמזג כפילויות של שדות נמענים בין רשימות התפוצה השונות במערכת- כך שכל הדאטה שלכם תהיה במקום אחד, נגיש ואינפורמטיבי! תפעול שליחת sms לרשימת תפוצה במערכת אחת פשוטה.

 

זיהוי שולח סמס מסרון

אפשרות זיהוי שולח

כשיש לכם תוכנה לשליחת sms אתם יכולים לבחור האם הודעת הטקסט תשלח לנמען שלכם עם מזהה של מספר, שם החברה או שם המותג.

 


אקטיב טרייל מאפשרת שליחת קמפיין סמס בקלות, במהירות ובנוחות, ישירות מהמחשב. בעזרת המערכת לשליחת SMS תוכלו לעדכן בהודעת סמס נמענים לגבי אירוע או מבצע חדש המתרחש ברגעים אלו, ולדעת שתזכו ב-90% אחוזי פתיחה. תוכלו לקבוע שהודעת הסמס תשלח לנמען שלכם עם ממספר מזוהה, שם החברה או שם המותג. העלו בקלות למערכת קובץ מספרי טלפון של לקוחות שיישמר לשימוש חוזר, יסתנכרן וימזג כפילויות של שדות נמענים בין רשימות התפוצה השונות במערכת- כך שכל האינפורמציה שלכם תהיה במקום אחד. קמפיין סמס עם דיוור אלקטרוני באופן אוטומטי בהתאם למסע הלקוח הייחודי לעסק שלכם. תוכלו אפילו לשדרג את המסר עם פנייה אישית ופרסונלית לביצועים מעולים.
לעוד