מיידיות היא שם המשחק!

כשהזמן הוא המשאב הקריטי ביותר, שרות שליחת sms לעסקים יכול להיות קרש הקפיצה לו אתם מחכים עבור מאמצי השיווק שלכם. מערכת Active SMS היא המובילה בישראל לשליחת הודעות טקסט ומאפשרת דיוור קל, מהיר ונוח.

img

שליחת קמפיין SMS ישירות מהמחשב

בעזרת המערכת לשליחת SMS של אקטיב טרייל ניתן בלחיצת כפתור, ומהנוחות של המחשב שלכם, ליידע קבוצה גדולה ומגוונת של נמענים לגבי מבצע חדש או אירוע שקורה ברגעים אלו- ולדעת שלפחות 90% יקראו זאת באופן מיידי!

img

ניהול רשימות תפוצה

נהלו את רשימות התפוצה שלכם במהירות ובקלות! ממשק הניהול המתקדם והייחודי מאפשר הוספה והעלאה פשוטה של נמענים, חיפוש מהיר, מחיקה, עריכה, ארגון בתוך קבוצות דיוור ועוד. 

img

קמפיין SMS אוטומטי

צרו קמפיין SMS חדש או משולב עם דואר אלקטרוני במערכת האוטומציה בהתאם למסע הלקוח הייחודי שלכם ותראו איך העסקים שלכם מזנקים!

img

אחוזי פתיחה גבוהים

שירותי SMS, המאפשרים שליחת הודעה ישירות לטלפון הנייד של הלקוח יעילים הרבה יותר בהעברת הודעות בזמן אמת! יותר מ-90% מהודעות ה-SMS נקראות תוך שלוש דקות מרגע הגעתן למכשיר הנמען.

img

סנכרון בין שדות נמענים

ניתן להעלות בקלות קובץ מספרי טלפון של לקוחות שיישמר לשימוש חוזר, לסנכרן ולמזג כפילויות של שדות נמענים בין רשימות התפוצה השונות במערכת- כך שכל הדאטה שלכם תהיה במקום אחד, נגיש ואינפורמטיבי!

 

img

אפשרות זיהוי שולח

אתם יכולים לבחור האם הודעת הטקסט תשלח לנמען שלכם עם מזהה של מספר, שם החברה או שם המותג.