ללא צורך במעצב, גרפיקאי או מקודד

עם מערכת דפי הנחיתה המתקדמת של אקטיב טרייל תוכלו להרחיב את רשימות הדיוור, להגדיל טראפיק, לקדם שירותים ומוצרים, להביא ליותר פעילות מצד הלקוחות ועוד. בנוסף, תוכלו להשתמש בדפי הנחיתה בערוצים שיווקיים אחרים כמו: מודעות גוגל, פייסבוק, באנרים …

1

בחירת טמפלט

בחרו אחת מבין עשרות התבניות המעוצבות, המקצועיות והרספונסיביות לדפי נחיתה שממתינות לכם במערכת.

2

עיצוב הדף

השתמשו כרצונכם בעורך דפי הנחיתה המקצועי והידידותי להתאמת פונטים, גדלים, צבעים, תמונות ועוד. 

3

פרסום דף הנחיתה

בחרו כתובת URL ותתחילו בלחיצה לאסוף כתובות אימיילים, לכוון תנועה לאתר, לקדם מוצרים ושירותים ולייצר יותר פעולות לקוח.

img

התאמה לכל מכשיר וגודל מסך

דפי הנחיתה מותאמים לצפייה לכל גודל של מכשיר ומסך, כך שגם במובייל וגם בטאבלט, דף הנחיתה ייראה נפלא ויגרוף לידים ברגעים קצרים של שימוש במכשירים האלו על ידי המשתמשים שלכם. 

img

מבחר תבניות דפי נחיתה מעוצבות

עשרות תבניות מעוצבות, מקצועיות ורספונסיביות לדפי נחיתה. בחרו את התבנית החביבה עליכם ביותר והוסיפו את הטאצ' האישי שלכם: תוכלו לשנות הגדרות, פונטים, לוגו, צבעים, אימג'ים ועוד הרבה אפשרויות נוספות.

img

בחירה של דומיין

ניתן בקלות להוריד את דף הנחיתה כקובץ HTML ולהעלות אותו תחת הדומיין של העסק שלכם על מנת לייצר אחידות – כך יהיה איזכור נוסף למותג ולנמענים יהיה קל יותר לזכור את השירותים והמוצרים המוצעים.

img

מערכת יצירת טפסי ההרשמה של אקטיב טרייל מאפשרת להגדיל דרמטית את רשימת התפוצה על ידי יצירת והטמעת טפסי הרשמה רספונסיביים, דינמיים ומעוצבים בקלי קלות! המערכת מאפשרת לבחור את מיקום הטופס בדף, תזמון הופעתו ואת אופן הצגתו – פופ-אפ, חלון צף או טופס מוטמע. 

img

מוכרים אונליין? באמצעות האינטגרציה המהירה של אקטיב טרייל עם PayPal תוכלו ליצור בקלות כפתור רכישה בדף הנחיתה שיוביל את הלקוחות שלכם ישירות אל מסך התשלום בפייפל, מבלי לעבור בחנות!

img

האינטגרציה עם מודעות הלידים של פייסבוק מאפשרת לדוור לנמענים חדשים שהרגע מילאו טופס הרשמה שם! המערכת שואבת את הנתונים של הנרשמים דרך מודעות הלידים ומייבאת אותם ישירות אל החשבון באקטיב טרייל באופן אוטומטי לחלוטין.