חברו את אקטיב טרייל למה שרק תרצו, בקלות וללא צורך בפיתוח

Zapier+ActiveTrail Integrations

אינטגרציית זאפייר של אקטיב טרייל מאפשרת לממשק את חשבונכם באקטיב טרייל, ואיתו את פעילות הדיוור האלקטרוני שלכם, לכל מערכת חיצונית שבה אתם משתמשים ללא כתיבת שורת קוד אחת.

זאפייר (Zapier) היא מערכת המאפשרת אינטגרציה בין מגוון רחב של אפליקציות ושירותי ענן. מעין “שקע אוניברסלי” שבאמצעות חיבור אליו תוכלו לחבר את אקטיב טרייל לכל מערכת אחרת שבה אתם משתמשים, ללא כל הפרעה, בצורה אוטומטית, וללא תלות בפיתוח קוד או ב API.

איך זה עובד?

דמיינו לכם את התרחיש הבא: לקוח חדש נרשם בטופס ההרשמה שיצרתם באקטיב טרייל, הפרטים שלו נכנסים אוטומטית לקבוצה ייעודית בחשבון שלכם באקטיב טרייל, אבל לא למערכת ה-CRM, או מערכת הלידים שלכם.

כעת נותר לכם לקחת את הנתונים שנאספו ולהכניס אותם בעצמכם למערכת שלכם, או לחילופין, לבקש מהמפתחים שלכם לפתח אינטגרציה יקרה ומסורבלת. מסובך…

ובכן, הכירו דרך חדשה ויעילה יותר: אינטגרציית זאפייר של אקטיב טרייל מאפשרת לכם ליצור “ZAP” בין אקטיב טרייל לבין מערכת הלידים או ה-CRM שלכם שיזרים היישר אליהם באופן אוטומטי כל ליד חדש. לחשבון.

יש אינספור מערכות שניתן להתחבר אליהן, ומאות פעולות שאפשר לעשות, כמו למשל, להוסיף רשומה ב- Trello או לייבא נמענים מ– Google Sheets.

למה תוכלו להתחבר?

באמצעות זאפייר תוכלו לחבר את חשבונכם באקטיב טרייל למגוון רחב מאוד של מערכות, מכל התחומים והעולמות.

למשל, מערכות CMS (כמו וורדפרס), פתרונות ענן (כמו Google Sheets), מערכות CRM (כמו Salesforce), מערכות לידים (כמו Pipedrive), בניית אתרים (כמו WIX), מערכות אי-קומרס (כמו Magento) ועוד רבים וטובים…

לאקטיב טרייל יש כמובן Restful API מאוד נוח וידידותי למפתחים שרוצים לבצע אינטגרציות למערכות אחרות, אבל למי שלא מעוניין או אין לו יכולת או ידע פיתוחי- הפתרון האולטימטיבי עבורו הוא אינטגרציית זאפייר, המאפשרת לחבר את אקטיב טרייל כמעט לכל מערכת.

איך מתחילים?

1. הירשמו והיכנסו לחשבון ה- Zapier והאקטיב טרייל שלכם

2. הוסיפו את אקטיב טרייל לחשבון שלכם בזאפייר (באמצעות Token שיונפק לכם במערכת של אקטיב טרייל)

3. התחילו לממשק את אקטיב טרייל עם כל אחת ממאות המערכות ש Zapier עובדת איתן

4. תראו את הקסם בפעולה

קבלו רעיונות לאינטגרציות שניתן לבצע עם אקטיב טרייל באמצעות זאפייר>> 

האינטגרציה של אקטיב טרייל עם זאפייר יכולה להגדיל את המכירות שלכם, לחזק את הקשרים עם הלקוחות שלכם ולמקסם את ההחזר על ההשקעה.

למדו עוד במרכז ההדרכה שלנו:

 אינטגרציות באמצעות זאפייר (Zapier) עם מערכת אקטיב טרייל

ובבלוג שלנו:

לחבר את אקטיב טרייל לכל מערכת שתרצו? כן בבקשה. תכירו את זאפייר

אין לך עדיין חשבון באקטיב טרייל?? לחץ כאן לפתיחת חשבון ניסיון

רוצה לקבל פרטים נוספים על אינטגרציית זאפייר?

התקשר אלינו ודברו עם צוות התמיכה המעולה שלנו – 03-6885050