דיוור אלקטרוני הוא דרך מצוינת לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם. כל החדשות, המבצעים, ההטבות המיוחדות, המוצרים ושאר הדברים שיש לכם להציע כאן ועכשיו נאספים לניוזלטר אחד שמשוגר בקליק ומגיע לעשרות, מאות או אלפי לקוחותיכם ברגע אחד. נשמע פשוט, נכון?

הבחירה הנכונה של שפה, סיפור ומסרים שיווקיים מדויקים חשובה בהחלט וצריך הרבה יצירתיות על הדרך, אבל עיצוב הניוזלטר לא פחות חשוב מהמלל שמופיע בו. בעוד שהתכנים מספקים את האינפורמציה, העיצוב מושך את העין וגורם למי שמקבל את הניוזלטר להחליט האם הוא מוחק את המייל או ממשיך לקרוא אותו. החדשות הטובות הן שבכל מה שקשור לעיצוב, אתם ממש לא צריכים לדאוג!

לא צריך להיות גרפיקאי

תבניות דיוור מעוצבות לניוזלטר

לא חייבים להיות גרפיקאים מנוסים ומתכנתים מקצועיים כדי לעצב ניוזלטר קריא ומושך את העין. תבניות דיוור אלקטרוניות מקצועיות מאפשרות לכל אחד ואחת למצוא את העיצוב שמדבר אליהם ומתאים לפונקציות שהם צריכים כדי להוציא דיוור שקולע בדיוק.

חברת ActiveTrail מציעה עשרות תבניות דיוור אלקטרוניות מקצועיות שיאפשרו לכם לשלוח דיוור אסתטי וצבעוני, מקצועי, בהיר ומדויק לרשימת התפוצה שלכם, ללא צורך להשקיע משאבים מיותרים בעיצוב משלכם.

הרבה רעיונות לעיצוב ניוזלטר מנצח

באתר של Active Trail מחכות לכם עשרות תבניות עיצוב ניוזלטר שמאפשרות למצוא את מה שאתם צריכים בדיוק, מבלי להתפשר.

בין שלל הסוגים השונים של תבניות דיוור אלקטרוני תמצאו תבניות שמדברות בשפה יותר ויזואלית – עם אפשרות לעיצוב גדוש בתמונות, תבניות שמספקות מקום למלל רב ופחות דגש על תמונות ומבחר שילובים שונים בין מלל לוויזאוליה. אפשר ליהנות לא רק ממפרט נוח ומגוון של תבניות שונות, אלא גם מעשרות דוגמאות שמוצגות באתר ומספקות המון השראה.

תבניות דיוור אלקטרוני מקצועיות בעריכה מהירה ופשוטה

התבניות שלנו מבוססות על מערכת עריכה פשוטה ומהירה, שמאפשרת לכל אחד ליצור דיוור אלקטרוני מקצועי ומעוצב. כל חלק במבנה הניוזלטר ניתן לעריכה פרטנית ופשוטה והתוצאה הסופית מורכבת מהחלקים השונים – לפי התבנית שבחרתם.

היתרונות של המערכת הנוחה הזו ברורים:

• קל למצוא עיצוב שמדבר אליכם וידבר אל קהל הקוראים שלכם.

• הזנת התכנים לתוך המערכת פשוטה ומהירה.

• אין צורך ברקע גרפי כדי לבנות ניוזלטר מעוצב וקריא.

• אפשר להתרשם ולקבל רעיונות משלל דוגמאות שמופיעות בתוך הממשק.

טיפים לבחירת תבנית עיצוב לניוזלטר

דיוור אלקטרוני צריך בסופו של דבר להעביר את המסרים שאנו רוצים להעביר בדרך הכי קריאה וסוחפת שאפשר. חשוב למצוא תבנית שתאפשר לכם להעביר את המסר לנמענים בצורה הטובה והמדויקת ביותר.

אם יש לכם מסר ויזואלי בולט ומיוחד כמו תמונת מוצר חדש לדוגמה, תוכלו לבחור תבנית שמתבססת על תמונה גדולה ומלל מתחת לתמונה, כך שהדבר הראשון שהנמען יראה יהיה את אותו מסר מצולם או מאויר ואז יוכל לקרוא את ההסבר באיזור המלל.

אם מלל הוא הדבר החשוב ביותר, בחרו בתבנית שבה אלמנטים של תמונות וויזואלים אחרים פחות מודגשים והמלל הוא הדבר העיקרי. כך תוכלו לפרסם את המאמרים שלכם, את החדשות החמות וכל מלל כתוב אחר שחשוב לכם שהלקוח יראה כשהוא פותח את הניוזלטר.

קבלו השראה! בממשק של ActiveTrail תוכל לסקור את התבניות השונות ולראות דוגמאות חיות ומגוונות של ניוזלטרים בעיצובים שונים. תוכלו לבחון את נראות הניוזלטר שלכם, בטרם התחלתם לעבוד עליו! הדוגמאות השונות יספקו לכם השראה ורעיונות ליצירת ניוזלטר סוחף ואפקטיבי ותוכלו לבחור מביניהן את התבנית הכי טובה לצרכים שלכם.

סוגי תבניות – התבניות של ActiveTrail מחולקות לחמישה סוגים עיקריים:

1. תבנית ריקה: תבנית שמתאימה למי שיש לו ידע ב-HTML ויכול לבנות בעצמו את הניוזלטר על המלל, הוויזואלים, הלוגו וכל מה שצריך.

2. תבנית פשוטה: תבנית שכוללת תפריט צדי מדויק של פונקציות שניתן לשלב בתוך הדיוור, החל מכותרת ראשית דרך מאמרים ועד למפרט מוצרים ודרכי יצירת קשר. הממשק של התבנית הזו נוח ומודולרי במיוחד.

3. תבנית כותרת ומאמר: תבנית הבנויה על מבנה של כותרת ראשית וכותרת משנה, מלל עיקרי, תמונה ומאמר. גם בתבנית זו ניתן לשנות את המבנה לפי הצורך.

4. תבנית שני מאמרים: תבנית כפולה שכוללת שתי אפשרויות לשתילת מאמרים, שתי תמונות או קבצי ויזואל אחרים, כותרת ראשית, כותרת משנה ועוד פונקציות שונות.

5. תבנית שני מוצרים: תבנית שכוללת אפשרות להצגת מוצרים תוך שימוש בתמונות ובמלל.

היכנסו, הירשמו והתחילו לעצב – כמו מקצוענים

היכנסו למערכת של ActiveTrail, הירשמו לשירות ותוכלו להכיר מבחר גדול של תבניות דיוור מקצועיות, באמצעותן תעצבו ניוזלטר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם.

פשוט. מהיר. אפקטיבי.