אנחנו נמצאים בסביבה מאז 2004

אקטיב טרייל התחילה כפרויקט קטן של קבוצת RealCommerce. ובכן, כיום היא מובילת שוק בתחום ה- Email Service Providers, ומציעה פלטפורמה מתקדמת לשיווק דיגיטלי באמצעות דיוור אלקטרוני מורשה, עיצוב דפי נחיתה, שליחת קמפיין SMS ועוד.

 

איפה שאתם – אנחנו שם!

עם סניפים בישראל, גרמניה, צרפת ואמריקה הלטינית, אקטיב טרייל עוזרת לעסקים בכל העולם, מכל הגדלים ומכל התחומים לדוור ולשווק הצעות ומוצרים ולחזק את הקשר עם הלקוחות- בעזרת מערכת אונליין גלובלית הפועלת במגוון שפות.

מפה אקטיב טרייל

התאמה אישית

המטרה שלנו היא לספק לכם את פתרונות השיווק והכלים המתקדמים ביותר, בהתאמה אישית, כדי לענות על הצרכים העסקיים הייחודיים שלכם, מה שיתרגם לעליה ניכרת בהכנסות.

אנחנו לוקחים ללב…

בין אם אתם שולחים אלפי או מיליוני אימיילים בכל חודש, אנחנו תמיד נספק לכם שירות מקצועי, אישי ומסור. המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם כדי ליצור קמפיינים איכותיים, ממוקדים, ומצליחים.

עבירות של כ- 100%

אנחנו שומרים על קשרים הדוקים עם ספקי שירותי אינטרנט (ISP) ברחבי העולם, על מנת שתגיעו אל תיבות הדואר הנכנס של הלקוחות שלכם באופן עקבי ללא תקלות וללא חסימות.

מגוון רחב של לקוחות

אנחנו אוהבים לומר שאקטיב טרייל היא אחת מפלטפורמות השיווק והדיוור האלקטרוני המובילות בעולם, אבל- היי, אל תיקחו רק את המילה שלנו…!
רשימת הלקוחות שלנו ממשיכה לגדול וכוללת את המותגים והחברות הגדולות בישראל בתחומי המדיה, העיתונות, התיירות, התקשורת, הפיננסיים, התוכנה, המסחר האלקטרוני ועוד, כמו גם חברות ומותגים בין-לאומיים מהשורה הראשונה.

images images images images images

חלק מהשירותים והכלים שאנו מציעים:

  • 1.
    יצירת קמפיינים, מיילים תפעוליים, וניוזלטרים מפתים בתוך דקות, בכל זמן, ומכל מקום.
  • 2.
    ביסוס קשר עם לקוחות באופן רב ערוצי, הכולל קמפיינים של SMS, אינטגרציה במדיה חברתית, דפי נחיתה עם טפסי הרשמה ועוד.
  • 3.
    מסעות לקוח אוטומטיים המספקים תוצאות טובות יותר, באמצעות אוטוריספונדרים, פרסונליזציה של נושא ותוכן, טריגרים חכמים, אינטגרציות פשוטות עם מערכות מובילות ועוד.

שאלות נפוצות:

לא. באפשרותך להשתמש ב-ActiveTrail רק עם רשימות דיוור אליהן יש לך הרשאה לשלוח דיוורים. לפרטים נוספים קרא/י את מדיניות האנטי-ספאם שלנו.

בהחלט! אנו מציעים שירות אישי ללקוחות המערכת על מנת שיוכלו להפיק את המרב מיכולות המערכת. יחד נעבור על כל השלבים בבניית הקמפיין, החל משלב היצירה ועד לשלב השליחה וניתן מענה לכל שאלה או דאגה אחרת שתעלה במהלך תפעול המערכת.

אקטיב טרייל מציעה חשבון נסיון של 30 יום בחינם. לקוחות בתשלום יוכלו לבחור בין מגוון תוכניות חודשיות המשתנות לפי מספר הנמענים שברשימה שלך וללא הגבלה על כמות השליחות. אם אינכם מעוניינים בהתחייבות חודשית, תוכלו לרכוש בנק דיוורים ולהשתמש בו לפי הצורך. מדוורים גדולים יותר מוזמנים ליצור קשר עם מחלקת המכירות לקבלת תכניות חיוב המותאמות להם אישית.

זה הזמן להתחיל! ישנן מספר דרכים שבאמצעותן תוכל/י לאסוף כתובות דואר אלקטרוני. ActiveTrail מספקת כלי לבניית רשימה – באמצעות תיבת הרשמה שתמוקם באתר האינטרנט שלך. המבקרים באתר שלך יוכלו להירשם לרשימת הדיוור שלך והכתובות שלהם ייובאו באופן אוטומטי לחשבונך ב-ActiveTrail.