הדרך הטובה ביותר להגיע לקהל היעד שלכם!

בנו תוך דקות דיוורים שיווקיים מקצועיים, מעוצבים ויפים שלקוחות לא יוכלו להתעלם מהם 

img

עורך קמפיינים אינטואיטיבי

img

רספונסיביות

img

עבירות גבוהה

דיוור אלקטרוני טמפלטים מעוצבים

תבניות דיוור אלקטרוניות מקצועיות לשליחת דיוור אסתטי, מקצועי ומדויק לרשימת התפוצה, ללא צורך להשקיע משאבים מיותרים בעיצוב. מערכת עריכה פשוטה ומהירה (Drag-and-Drop), המאפשרת לכם ליצור דיוור אלקטרוני בתוך דקות!

logiciel emailing predictive

פיתוח בלעדי של אקטיב טרייל המבוסס על יכולות ביג דאטה (Big Data) ומאפשר לכם להופיע עם קמפיין הדיוור בתיבת הדוא”ל של הנמענים שלכם בדיוק במועד שהם הכי רוצים לקבל אותו.

email marketing personalisation software

תנו לקוראים שלכם את התחושה שהדיוור נכתב במיוחד עבורם! כלי הפרסונליזציה מאפשר להתאים את הכותרות, התוכן ואפילו התמונות שבדיוור לכל נמען או קבוצת נמענים בקלות. אתם סוף סוף יכולים להעניק לנמענים שלכם יחס אישי ואינטימי, במינימום מאמץ.

ab testing logiciel emailing

מאפשר לבצע אופטימיזציה מלאה של כל דיוור ישיר על ידי שליחה למספר מצומצם של נמענים בתחילה כדי לבחון מה עובד ומה לא. הבדיקה כוללת ניתוח מעמיק של הפרמטרים השונים, מדדי הצלחה שנקבעים מראש, והחשוב מכל – יכולת ליישם אוטומטית את המסקנות בהתאם לתוצאות.

דף נחיתה טפסים

מערכת מתקדמת ויחידה מסוגה לבניית טפסי הרשמה עם מגוון רחב של תבניות מעוצבות ומוכנות לשימוש, עורך קל לתפעול ותכונות נוספות כמו הצגת טופס ההרשמה כפופ-אפ, חלון צף או כניסת הטופס באנימציה.