מחפשים סיבה למסיבה? אם לא, תתחילו. כולנו אוהבים לחגוג אירועים מסויימים כמו ימי הולדת או ימי נישואין וכולנו אוהבים שאחרים חוגגים איתנו. לבעל עסק זו הזדמנות יקרת ערך לבנות קמפיין שיווק במייל ולפנק את הלקוחות ביום המיוחד שלהם, כי הרי אין לקוח שלא חוגג יום הולדת.

תוכלו לתזמן את האירועים החשובים של הלקוחות שלכם ולשלוח להם איחולים, הטבה בלעדית ליום החגיגי או אפילו קופון למתנה.

מערכת הדיוור האלקטרוני של אקטיב טרייל מאפשרת לכם להעניק ללקוח יחס אישי ובעיקר, לגרום לו לחייך. איך? פשוט מאד. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר למערכת ולבנות תוך דקות קמפיין יום הולדת מושלם.

הכל בחיים זה תזמון

נכון שתאריך יום ההולדת או יום הנישואין הוא הזמן המושלם לברך, אך האירועים הללו מאפשרים לכם ליצור קשר עם הלקוח בכמה הזדמנויות שונות.

קמפיין יום הולדת ויום נישואין

משווק חופשות ובתי מלון? דיוור אלקטרוני חודש לפני יום הנישואין של הזוג ייתן להם רעיון לחגיגות ומספיק זמן כדי לשריין חופשה מושלמת, בדיוק ביום המאושר שלהם.

מוכר בגדים? תפנק את כלת יום ההולדת בקופון הנחה, כמה ימים לפני שהיא חוגגת. כך היא תוכל ללבוש את השמלה החדשה שרכשה אצלך בחגיגות יום הולדתה.

במערכת הדוחות של אקטיב טרייל תוכלו לעקוב אחר נתוני פתיחת הקמפיין השיווקי במייל ולנטר את כמות ההקלקות. כך, אם שלחתם ברכת יום הולדת שטרם נפתחה, תמיד תוכלו לשלוח אימייל נוסף ובו להזכיר, כי ממתינה עבור החוגג/ת הטבה.

חגיגה לעיניים

בעזרת תבניות הדיוור המעוצבות של אקטיב טרייל תוכלו לשלוח ללקוחות קמפיין מושקע, צבעוני וחגיגי. תוכלו לעצב בעצמכם קמפיין עם לוגו וצבעי בית העסק, תמונות ולינקים לאתר שלכם.

דיוור ביום ההולדת או ביום הנישואין לא מספיק אישי? תמיד תוכלו להוסיף לכותרת האימייל את השם הפרטי של הלקוח, כדי שלא יהיה לו ספק שחשבו עליו.

לא יודעים את תאריך הלידה של הלקוח?

אז תשאלו. זו יכולה להיות הזדמנות מצוינת ליצור קשר דרך הדיוור האלקטרוני ולבקש מהלקוח פרטים נוספים, כדי שתוכלו לפנק אותו כשיגיע היום.

אז למה אתם מחכים? פתחו חשבון באקטיב טרייל וצרו קמפיין שיווק במייל עוד היום – תנו ללקוחות שלכם להרגיש מפונקים, לפחות ליום אחד בשנה.