בנו אוטומציות המבוססות על התנהגות המבקרים באתר האינטרנט ובדפי הנחיתה, שדרגו את מערך הדיוור והשיווק האלקטרוני שלכם עם הטריגרים החכמים של אקטיב טרייל.

הטמעה של הפיקסל החכם של אקטיב טרייל באתר האינטרנט ו/או בעמודי הנחיתה תאפשר לכם לעקוב אחר התנהגות הנמענים, ולהפעיל דיוורים אוטומטיים שנשלחים למבקרים בזמן אמת, בהתאם לפעולות שהם ביצעו או העמודים בהם ביקרו.

פיקסל חכם, בדיוק נהיה חכם יותר!

משתמשים במעקב אחר המרות ובהודעות טרנזקציות? הטמעת הפיקסל החכם של אקטיב טרייל מאפשרת לכם לראות את אותם נתוני המרות (מספר ההמרות והערך הכספי) בדוחות הרגילים של הקמפיינים שלכם! בדרך זו אתם יכולים להבין טוב יותר את התמונה בכללותה ולהסיק מסקנות לגבי ה- ROI שלכם:

המרות

 

איך משתמשים בפיקסל החכם ליצירת טריגרים?

הפיקסל החכם הוא קוד קצרצר המיוצר עבורכם באופן אוטומטי במערכת אקטיב טרייל. את הפיקסל תטמיעו באתר האינטרנט שלכם, או לחילופין בדפים ספציפיים באתר (למשל, דפי מוצר, מחירון, מרכז תמיכה וכו'). כמו כן, תוכלו להטמיע אותו בדפי נחיתה. הטמעת הפיקסל תאפשר לכם לעקוב אחר המבקרים שכבר רשומים אצלכם (הנמענים שלכם) ואחר ההתנהגות שלהם.

Smart Pixel

בדרך זו תוכלו לייצר מערכי אוטומציה (ניוזלטרים, אוטורספונדרים, שליחת סמס או אפילו התראות לאנשי המכירות שלכם) המבוססים על טריגרים חכמים- ההתנהגות הסובייקטיבית של הגולשים שלכם ותחומי העניין שלהם.

קבלו מאיתנו השראה לאוטורספונדרים שתוכלו ליצור במערכת אקטיב טרייל

השליחה של הפיקסל החכם וההקלטה של ​​הפעולה ביומני השרת היא תהליך בלתי נראה למשתמש, אבל הוא יכול לספק לכם ערך רב.

איך הפיקסל יכול לעזור לכם?

  • מיקוד התכנים השיווקיים
  • סגמנטציה ופרסונליזציה מבוססות פעולות משתמש
  • הגדלת אחוזי הפתיחה של הדיוורים
  • העלאת יחסי ההמרה והמכירות (Conversion)
  • אפשרויות מתקדמות ל upsells, cross-sells ושימור לקוחות

מה זה אומר, בשפה פשוטה?

לאחר הטמעת הפיקסל תוכלו לבנות משפכי לקוח, טריגרים, אימיילים אוטומטיים, קמפיין סמס ומגוון אוטומציות נוספות על סמך התנהגות הנמענים שלכם באתר ובדפי הנחיתה-  וזו בשורה של ממש עבורכם!

איך זה עובד? קל!

ההטמעה של הפיקסל החכם היא קלה ומהירה במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא להעתיק את הקוד שינופק לכם במערכת אקטיב טרייל, ולהדביק אותו (COPY>PASTE) מתחת ל head בעמודים שברצונכם להטמיע אותו. במידה ויש לכם מפתח או איש מערכות שמנהל עבורכם את האתר, הוא יעשה זאת עבורכם בקלות רבה.

כאשר גולש יבקר בעמוד שהוטמע בו פיקסל חכם, הדפדפן שלו ידבק אוטומטית ב”עוגיה” (Cookie) שצובעת אותו, מה שישמש כטריגר בתהליך האוטומציה שלכם.

בעת יצירת אוטומציה חדשה מסוג "פעולות משתמש באתר" תוכלו לבחור באחד מבין שלושת הטריגרים הבאים:

פעולות משתמש באתר- אוטומציה

וליצור תרשים זרימה אוטומטי מלא בהתאם להתנהגות המבקרים שלכם במטרה להפוך אותם ללקוחות.

כל שנותר לכם לעשות זה להישען אחורה, להתרווח, ולצפות בקסם בפעולה!

לקריאה נוספת:

המדריך לבניית אוטומציות המבוססות על התנהגות גולשים- באתר ובדפי הנחיתה

רוצה לקבל פרטים נוספים על פיקסל חכם?

התקשר אלינו ודברו עם צוות התמיכה המעולה שלנו – 03-6885050