אקטיב טרייל מציגה את הכלי המתקדם בעולם לבניית ועיצוב טפסי הרשמה להגדלת רשימות תפוצה.

טפסי הרשמה הם הצעד הראשון בדרך ליצירת רשימת תפוצה איכותית, לכן עליהם להיות מקצועיים, מעוצבים ובולטים. את טפסי ההרשמה הללו תוכלו לשלב באתר ובדפי הנחיתה שלכם.

המערכת לבניית טפסי הרשמה באקטיב טרייל היא מהמתקדמות בעולם ויחידה מסוגה, עם מגוון רחב של תבניות מעוצבות ומוכנות לשימוש, עורך קל לתפעול ותכונות נוספות ומגניבות במיוחד כמו הצגת טופס ההרשמה כחלון פופ-אפ או כניסת הטופס באנימציה.

מערכת יצירת טפסי ההרשמה של אקטיב טרייל מאפשרת לכם לבחור את מיקום הטופס בדף ואת אופן הצגתו – פופ-אפ, חלון צף או טופס מוטמע. ניתן אפילו לקבוע את משך זמן הופעת הטופס, או תזמונים אחרים הקשורים בהופעתו של הטופס.

טפסי הרשמה מעוצבים

טפסי הרשמה: הכלי היעיל ביותר לאיסוף מידע, לידים והגדלת רשימות תפוצה

בעזרת טפסי ההרשמה אתם למעשה יכולים לייצר מאגר של מידע על לקוחותיכם, מידע שיכול להפוך בהמשך לאוצר אמיתי שישרת את מאמצי השיווק שלכם ויביא לאחוזי המרה גבוהים במיוחד.

עם המידע שתצברו, האפשרויות הן אינסופיות: מדיוור ממוקד לפלח אוכלוסייה מסוים ועד ליצירת ניוזלטר עם פנייה אישית לכל נמען ונמען.

הטמעת טופס הרשמה של אקטיב טרייל, בשילוב עם המערכת החכמה שלנו לבניית דיוורים ודפי נחיתה, תנסיק את מאמצי השיווק שלכם לשחקים ותביא לתוצאות מהירות וברורות.

טופס הרשמה ברוח המותג

עיצוב הטופס הוא החלק המהנה, אפילו אם אינכם בעלי תואר בגרפיקה. הוסיפו תמונות, לוגו, טקסט וצבעו את הטופס ברוח המותג שלכם. מתקשים להגות רעיון יצירתי? השתמשו בעשרות התבניות המעוצבות שבנינו עבורכם.

תבניות מעוצבות טפסי הרשמה

לאחר שתעצבו את הטופס, תוכלו לבחור:

• כיצד הוא יופיע באתר או בדף המיועד: כטופס הרשמה צף, כפופ-אפ או כטופס מוטמע.

• אופן הצגתו: בטעינת הדף, לאחר טעינת הדף, בגלילה או בזמן המתנה.

• תזמון הופעתו.

• מיקום הטופס בדף.

טפסי הרשמה רספונסיביים למובייל

כמו כל הפיצ’רים המיוחדים שלנו באקטיב טרייל, גם טפסי ההרשמה מיועדים לצפייה במכשירים סלולריים. ממחקרים שנעשו נמצא כי משתמש הסמארטפון הממוצע אוחז במכשיר הנייד שלו כ-150 פעמים ביום. עם נתונים כאלו, ישנם סיכויים גבוהים שטופס ההרשמה שתצרו ימולא על ידי הנרשם במובייל.

טפסי ההרשמה של אקטיב טרייל מתאימים עצמם אוטומטית לגודל מסך המובייל, כך שאתם יכולים לעצבם כרגיל ולצפות בתוצאה במסך התצוגה המקדימה.

טופס הרשמה רספונסיבי למובייל

טופס הרשמה Double opt-in

בנו טופס הרשמה עם אישור כפול (Double opt-in) על מנת להגדיל את רמת האמון ביניכם לבין הנרשמים שלכם. ביצירת טופס עם אישור הרשמה כפול המערכת תשלח לנרשם הודעה מייד עם סיום הרשמתו, בו תבקש ממנו לאשר את ההרשמה.

double opt-in בטופס הרשמה

ניהול ומעקב אחר הנרשמים

המערכת מספקת לכם נתונים מקיפים על הטופס שבניתם. ניתן לצפות במספר הנרשמים ובפרטים אותם מילאו, וכמו כן לייצא אותם לקובץ חיצוני לשימוש מערכתי.

בדף טפסי ההרשמה הכללי ניתן לצפות בכל הטפסים שנוצרו, בתאריך יצירתם, בססטוס שלהם (לא פורסם, פעיל, מושהה) ובכמות ההרשמות אליהם. בדף זה ניתן להקליק על כל טופס בנפרד, לקבלת מידע מפורט יותר.
תוכלו להשתמש בטפסי ההרשמה גם בשימוש המערכת לבניית דפי נחיתה.

כדי ליצור קבוצות דינמיות עם מאפיינים ייחודיים, ניתן להגדיר למערכת להוסיף אוטומטית את הנרשמים של אותו טופס לקבוצה אליה נרצה שישתייכו בקמפיינים הבאים. בנוסף, תוכלו לקבל תזכורת למייל האישי שלכם, בכל הרשמה שתתבצע בטופס שלכם.

התחברו לאקטיב טרייל, צרו טופס הרשמה והגדילו דרמטית את רשימות התפוצה שלכם!