רוצים לדעת על אילו קישורים (Links) מקליקים הלקוחות שלכם ולהגיב בהתאם?

מערכת הטריגרים של אקטיב טרייל מאפשרת לכם לשלוח תוכן מותאם אישית ללקוחות על בסיס התגובות שלהם לאימיילים קודמים – באופן אוטומטי לחלוטין.

ניתן להשתמש בטריגרים כדי להעניק יחס מותאם אישית לכל לקוח ולקוח. מערכת הטריגרים היא כלי שיווק מעולה המשמש להנעה לפעולה של לקוחות. טריגרים נותנים לדיוור האלקטרוני שלכם את הכח להפוך לכלי שיווקי הפועל באופן דינמי ורציף, וכזה שמגיב אוטומטית לפעולות הלקוח.

מהו טריגר?

כשאתם שולחים אימייל ללקוח, המטרה העיקרית היא בדרך כלל הקלקה על אחד מהלינקים באימייל. כשהנמען לוחץ על לינק הוא מובל ישירות לתוך דף נחיתה או לאתר שלכם ובזה מסתיים תפקידו של האימייל. אנו מאמינים שניתן לעשות עוד שימוש במידע שזה עתה קיבלתם מהלקוח. לדוגמה, ניתן לשלוח הודעה לנציג מכירות ולעדכן שאותו לקוח התעניין במוצר ספציפי. ניתן להוסיף אותו לרשימת תפוצה חדשה שמתמקדת במוצר בו הוא התעניין.

טריגרים מאפשרים לנו לעשות בדיוק את הפעולות הללו ומחזקים את יכולת ההנעה לפעולה בכך שמאפשרים למקד את השיווק על פי התנהגות הלקוח.

איך עושים את זה? צפו בסרטון

בזמן יצירת הקמפיין, כשתרצו להוסיף לינק תגיעו לחלון “ערוך לינק”. בחלון זה הגדירו את כל מאפייני הלינק: איך הוא נראה, מה הטקסט שיופיע ולאן הוא מוביל. בחלון זה גם מופיע כפתור “הוסף טריגר”. לחצו על כפתור זה כדי להגדיר איזה טריגר יפעיל הלינק באימייל.

תוכלו להגדיר שבלחיצה על כפתור זה, יישלח לנמען אימייל נוסף ובו פרטים על מוצר או שירות שאתם משווקים או שהפרטים של הנמען יתווספו לרשימה מסוימת בה תוכלו להשתמש בעתיד.

מערכת טריגרים

מה ניתן לעשות בעזרת טריגרים?

מערכת לדיוור אלקטרוני ממלאת את תפקידה בצורה הטובה ביותר כשכמה שיותר פעולות מתבצעות אוטומטית ולא מצריכות תחזוקה תמידית. לכן טריגרים הם כלי חשוב כל כך לשיווק ולהנעה לפעולה.

  • התחלת אוטומציה חדשה
  • הוספת נמען לרשימת תפוצה חדשה.
  • העברת נמען מרשימת תפוצה אחת לאחרת.
  • מחיקת נמען מרשימת תפוצה.
  •  שליחת אימייל ספציפי או פעולה אחרת לנמען במסגרת אוטומציה או שלא במסגרת אוטומציה.
  • העברת פרטי הנמען לנציג מכירות או כל כתובת אחרת.

ActiveTriggers

אלו הפעולות שניתן לבצע באמצעות טריגרים וכל שנותר לכם לעשות הוא להתאים את הטריגרים לקמפיין שלכם ולהתחיל לשווק.

קראו על 12 טריגרים שכדאי לכם ללחוץ עליהם.

נסו בעצמכם את הטריגרים של אקטיב טרייל ולא תתאכזבו!