מדיניות פרטיות

אקטיב טרייל מחויבת לפרטיות אישית ולשימוש אתי בעסקי הדואר האלקטרוני ובשיווק אלקטרוני.

הצהרה זו מפרטת את אמצעי הפרטיות של ActiveTrail™.

שיתוף וחשיפת מידע

  • כל לקוחות ActiveTrail חתמו על חוזה מפורש ומחייב שבו הם ערבים לכך שכל המשתמשים ברשימות שלהם ביקשו במפורש לקבל דואר אלקטרוני מחברתם (הליך הסכמה). הליכי ההסכמה נבדקים על-ידי ActiveTrail לפני כל התחייבות מול לקוח חדש. ActiveTrail תנקוט בכל האמצעים הדרושים, לרבות צעדים משפטיים, כנגד כל לקוח שיפר את החוזה.
  • כל מידע החשבון של לקוח ActiveTrail נשמר בחשאיות מוחלטת. אנו לא מוכרים או משתפים את הרשימות של לקוחותינו עם כל גוף אחר.
  • בכל עת, הלקוחות שלנו שומרים על הבעלות ועל השליטה ברשימות שלהם ובמידע הרשימות שלהם.ActiveTrail אינה משכירה, סוחרת או מוכרת כתובות דואר אלקטרוני.
  • מידע אישי, כגון שם, תפקיד, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת אתר, מספר טלפון וכו’, מאוחסן במאגרי הנתונים שלנו אך ורק על מנת לספק את השירותים המתוארים באתר זה. מידע המאפשר זיהוי אישי יאוחסן רק אם תספק מידע כזה מרצונך ותסכים לקבל דואר אלקטרוני מהחברה השולחת.
  • אתה רשאי לבטל את הרשמתך בכל עת מכל אחת מרשימות הדיוור המצויות במערכת שלנו. כל הודעת דואר אלקטרוני הנשלחת מהמערכת שלנו תמיד תכיל קישור לביטול הרשמה באמצעות הסרה אוטומטית. בקשה להסרה מרשימת תפוצה כלשהי תבטיח שלעולם לא תקבל יותר דואר אלקטרוני מרשימה מסוימת זו.

אבטחה

ActiveTrail נוקטת באמצעי זהירות על מנת להגן על נתונים בנוגע ללקוחות ולרשימות המשתמשים הקיימים במאגר. על מנת למנוע גישה לא מורשית למידע או חשיפה שלו, לשמור על דיוק בנתונים ולהבטיח שימוש הולם במידע, יישמנו הליכים פיזיים, אלקטרוניים ומנהליים מתאימים כדי להגן על המידע ולאבטח אותו. השרתים שבהם אנו מאחסנים מידע מזהה אישי מנוהלים בסביבה בטוחה מאחורי חומות אש ואלגוריתמים של הצפנה להגנה.

סימנים מסחריים

השם “ActiveTrail” הינו סימן מסחרי רשום בבעלות ActiveTrail™ וקבוצת The CommerceAge Group. הסימנים המסחריים, השמות המסחריים, סימני השירות והסמלים (“סימנים מסחריים”) המשמשים ומוצגים באתר אינטרנט זה הינם סימנים מסחריים רשומים ולא רשומים של ActiveTrail. כל הצגה או שימוש בסימנים מסחריים אלה מותנים בהסכמה מפורשת בכתב ומראש של ActiveTrail או The CommerceAge Group.

כללי

אנו רשאים לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו בעתיד. כל שינוי שיבוצע במדיניות הפרטיות שלנו יהיה זמין באופן מקוון. לשאלות בנוגע למדיניות הפרטיות שלנו, וההתנהלות של אתר זה, או ההתנהלות שלך מול חברתנו, לחץ כאן.

עיין במדיניות האנטי-ספאם שלנו.