תנו לה לעבוד עבורכם!

מערכת האוטומציה המשומנת שלנו תעשה בשבילכם את מלאכת השיווק ותשלח מיילים ו/או הודעות טקסט ללקוחות בהתבסס על מסעות לקוח חכמים- למיקסום תוצאות הקמפיינים, שיפור המרות וחיזוק הקשר עם הלקוחות.

img

עורך ויזואלי

עורך האוטומציות הויזואלי והמתקדם שלנו, מספיק פשוט עבור כל אחד כדי לבנות אוטומציה חדשה בתוך דקות, וחזק מספיק כדי להתמודד עם הצרכים היותר מתוחכמים של משווק מנוסה. הממשק מציג באופן חזותי על פני קנבס את הרצף ההגיוני במשפך השיווק ורצף האירועים של שליחת דואר או הודעת SMS. 

img

מערכת Visual Autoresponder דואגת להשאיר את הלקוח בעניינים ולהתאים את הדיוורים לתגובתו, כך שאין נמען שמקבל אימייל אחד ואז נשכח. בין אם הוא מקליק על לינקים מסוימים בתוך האימייל או על ידי ניתוח ביקוריו באתר, המערכת יודעת אילו אימיילים לשלוח לו ובאיזה תזמון.

img

טריגרים חכמים

השתמשו בטריגרים כדי להעניק יחס מותאם אישית לכל לקוח ולקוח! מערכת הטריגרים היא כלי שיווק מעולה המשמש להנעה לפעולה של לקוחות. טריגרים נותנים לדיוור האלקטרוני שלכם את הכח להפוך לכלי שיווקי הפועל באופן דינמי ורציף, וכזה שמגיב אוטומטית לפעולות הלקוח.

img

הגיעו לתוצאות טובות יותר של הדיוור שלכם באמצעות פילוח רשימת הנמענים לקבוצות, שיתעדכנו אוטומטית. אתם יכולים ליצור קבוצות בעלי מכנה משותף, כמו טווח גילאים, עיר מגורים, ספקית דוא”ל וכדומה, כך ניתן להתאים את התכנים לקבוצה הספציפית הזו.

img

הטמעה של הפיקסל החכם של אקטיב טרייל באתר האינטרנט ו/או בעמודי הנחיתה תאפשר לכם לעקוב אחר התנהגות הנמענים, ולהפעיל דיוורים אוטומטיים שיישלחו למבקרים בזמן אמת, בהתאם לפעולות שהם ביצעו או העמודים בהם ביקרו.

img

שיווק רב-ערוצי

מנפו את נתוני ההתנהגות של הלקוחות בזמן אמת כדי לספק חוויה אישית בכל הערוצים השיווקיים. ניתן לשלב הודעות סמס באופן אורגני בתוך האוטומציה, ליצור אוטומציות שלמות רק של SMS ואפילו לבדוק מה עובד יותר טוב מבחינה שיווקית בתוך מסלול האוטומציה- מייל או הודעת טקסט.