תנו לה לעבוד עבורכם!

מערכת ה-Marketing Automation תעשה בשבילכם את מלאכת השיווק ותשלח מיילים ו/או הודעות SMS ללקוחות בהתבסס על מסעות לקוח חכמים- למיקסום תוצאות הקמפיינים, שיפור ההמרות וחיזוק הקשר עם הלקוחות.

Visual marketing Automation

עורך ויזואלי

עורך האוטומציות הויזואלי והמתקדם שלנו, מספיק פשוט עבור כל אחד כדי לבנות אוטומציה חדשה בתוך דקות, וחזק מספיק כדי להתמודד עם הצרכים היותר מתוחכמים של משווק מנוסה. הממשק מציג באופן חזותי על פני קנבס את הרצף ההגיוני במשפך השיווק ורצף האירועים של שליחת דואר או הודעת SMS. 

Autoresponders

מערכת Visual Autoresponder דואגת להשאיר את הלקוח בעניינים ולהתאים את הדיוורים לתגובתו, כך שאין נמען שמקבל אימייל אחד ואז נשכח. בין אם הוא מקליק על לינקים מסוימים בתוך האימייל או על ידי ניתוח ביקוריו באתר, המערכת יודעת אילו אימיילים לשלוח לו ובאיזה תזמון.

marketing automation

טריגרים חכמים

השתמשו בטריגרים כדי להעניק יחס מותאם אישית לכל לקוח ולקוח! מערכת הטריגרים היא כלי שיווק מעולה המשמש להנעה לפעולה של לקוחות. טריגרים נותנים לדיוור האלקטרוני שלכם את הכח להפוך לכלי שיווקי הפועל באופן דינמי ורציף, וכזה שמגיב אוטומטית לפעולות הלקוח.

marketing automation Marketing

הגיעו לתוצאות טובות יותר של הדיוור שלכם באמצעות פילוח רשימת הנמענים לקבוצות, שיתעדכנו אוטומטית. אתם יכולים ליצור קבוצות בעלי מכנה משותף, כמו טווח גילאים, עיר מגורים, ספקית דוא”ל וכדומה, כך ניתן להתאים את התכנים לקבוצה הספציפית הזו.

marketing automation pixel

באמצעות הסמארט-קוד תוכלו לבצע רימרקטינג המבוסס על התנהגות הנמענים שלכם, לא רק בניוזלטרים ובאי-מייל שדיוורתם, אלא גם בעמודים לבחירתכם באתר ובעמודי הנחיתה שלכם

Cross marketing automation Marketing

שיווק רב-ערוצי

מנפו את נתוני ההתנהגות של הלקוחות בזמן אמת כדי לספק חוויה אישית בכל הערוצים השיווקיים. בעזרת מערכת ה-Marketing Automation, ניתן לשלב הודעות סמס באופן אורגני בתוך האוטומציה, ליצור אוטומציות שלמות רק של SMS ואפילו לבדוק מה עובד יותר טוב מבחינה שיווקית בתוך מסלול האוטומציה- מייל או הודעת טקסט.


מערכת ה-Marketing Automation של אקטיב טרייל תעשה לעסק שלכם את מלאכת השיווק בצורה מופלאה. Marketing Automation באימיילים, בסמסים ובסקרים יעזור לכם מקסם את תוצאות הקמפיינים, ישפר המרות ויחזק את הקשר עם הלקוחות! פלחו את רשימת הנמענים שלכם לקבוצות כך שיתעדכנו באופן אוטומטי באמצעות הגדרת מסננים וקבוצות דינמיות. מנפו את נתוני ההתנהגות של הלקוחות שלכם בזמן אמת, באמצעות הטמעה של פיקסל חכם באתר האינטרנט ודפי הנחיתה, וספקו להם חוויה אישית במגוון ערוצים. השתמשו ביכולות ה-Marketing Automation של אקטיב טרייל לשליחת קמפיינים של אימיילים ו/או SMS בהתבסס על מסעות לקוח חכמים שיצרתם. צרו משפכים שיווקיים ורצף אירועים במערכת ה- Visual Autoresponder, בעלת העורך וויזואלי- המציג באופן חזותי והגיוני את התרחישים על פני קנבס.
לעוד