קבוצת אנשים ומחשבים, ענקית המדיה וההפקות

מחזירה מאות אלפי משתמשים לאתר ומקדמת כנסים ואירועים עם אקטיב טרייל

מעל
35m
שליחות
מעל
800k
קליקים חוזרים
מעל
40%
פתיחה

קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה מלווה את תעשיית ההייטק כבר מ-1981.
כלי התקשורת הבולטים של הקבוצה הם: “מנהיגים”- מגזין תעשיית ה-IT הישראלית. פורטל החדשות “אנשים ומחשבים”. וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. מלבד זאת, אנשים ומחשבים היא חברת ההפקות הגדולה ביותר של כנסים ואירועי היי-טק בישראל.

הצורך של אנשים ומחשבים באקטיב טרייל

אנשים ומחשבים מתאפיינת בשתי פעילויות עיקריות. האחת היא אתר תוכן חדשותי לקהילה הטכנולוגית והשנייה הפקת אירועים וכנסים לחברות טכנולוגיות. הפקות האירועים יכולות להיות פנימיות של אנשים ומחשבים: אירועי סייבר סיקיוריטי, דאטה סנטר. ויכולות להיות עבור חברות אחרות כמו: גוגל, דל, אמזון, שנעזרות בשירותיה של אנשים ומחשבים כדי להפיק אירועים בחסותם.

 

אז למה חברת אנשים ומחשבים צריכה מערכת מרקטינג אוטומיישן?

בעיקר כדי להביא טראפיק מהמייל לתוך האתר בחזרה, להניע את הלקוח לפעולה ולעודד מעורבות. שימוש נפוץ נוסף הוא יצירת פאנלים שיווקיים להשתתפות בכנסים והצעת ערך בצורה ישירה למאגר הלקוחות שלהם.

הדרך לאקטיב טרייל

פגשנו את יניב פאר, CIO באנשים ומחשבים שסיפר לנו כיצד סלל את דרכו להשתמש דווקא באקטיב טרייל מכל המערכות בשוק. יניב מספר כי הוא עבד על מערכות אחרות בזמנו ומה שקסם לו באקטיב טרייל היה בעיקר החדשנות: “עבדתי כבר כמה שנים על מערכות אחרות, את המעבר עשיתי ב-2012. הייתי מאוד מרוצה מהמעבר לאקטיב טרייל, היא הקדימה את שאר המתחרים תמיד”. אנשים ומחשבים כבר שנים ארוכות משתמשת במערכת של אקטיב טרייל כדי ליישם את האסטרטגיות העסקיות והשיווקיות שלה ולמקסם את הרווחים בעזרת המערכת.

 

״את המעבר עשיתי ב-2012. הייתי מאוד מרוצה מהמעבר לאקטיב טרייל, היא הקדימה את שאר המתחרים תמיד.

 

בניסיון להבין מה מביא את הלקוחות שלנו להשתמש במערכת, או מה משאיר אותם להשתמש בה, קיבלנו תמונת מצב מעניינת מאדם שמשתמש במערכת ממש על בסיס יומי. שתי התכונות העיקריות שיניב מציין בפנינו הן החדשנות, עליה שם דגש בתחילת השיחה וגם על נושא נוחות השימוש. “דאגתם לשמר את נוחות העבודה על המערכת לאורך השנים, אני מאוד אוהב את היכולת לנהל את המשתמשים אין-האוס. בנוסף, ה-API שלכם הוא יתרון מבחינתי, המערכת מתממשקת עם שאר המערכות שאנחנו משתמשים וההתממשקות הזו היא קריטית עבור הפעילות שלנו”.

 

כשהדרכים מצטלבות

אנשים ומחשבים משתמשים במערכת של אקטיב טרייל על בסיס יומי, בתפוצות של אלפים, בעיקר בזכות ה-Daily maily, הניוזלטר המוכר, שהוא בעצם ריכוז יומי של הידיעות הנבחרות ישירות למייל של הלקוחות. למשימה כזו חייבים מערכת מוכחת, שיודעת לספק עבירות גבוהה ולהיכנס לתיבת האינבוקס של הלקוחות.

 

״בוא נאמר שאני מבין במערכות, אני יודע איך הן עובדות ואני חד משמעית יכול להגיד שאני לא משתמש במערכת שלא נוחה לי, אקטיב טרייל היא מערכת נוחה ולכן אני עובד איתה שנים

 

מלבד זאת, אנשים ומחשבים נעזרת באקטיב טרייל כדי למלא את השורות בהרשמה לאירועים וכנסים. “זה מאוד תלוי מה אופי האירוע, אבל כן אפשר לומר שיש מקרים בהם רוב הנרשמים מגיעים מהדיוור שלנו דרך המערכת, אפשר להבין כמה היא חשובה לפעילות השוטפת”.

 

לסיכום יניב פאר מספר כי יש לו ניסיון רב עם מערכות כמו אקטיב טרייל ודווקא בגלל זה הוא בוחר להישאר: “בגלל החוזקות שלנו במדיה אל מול השוק הטכנולוגי, אנחנו מקבלים הרבה בקשות מחברות עם מערכות saas שרוצות שנתנסה בהן וניתן פידבק. בוא נאמר שאני מבין במערכות, אני יודע איך הן עובדות ואני חד משמעית יכול להגיד שאני לא משתמש במערכת שלא נוחה לי, אקטיב טרייל היא מערכת נוחה ולכן אני עובד איתה שנים”. כדי לסגור את המעגל ולסכם את דבריו יניב מצביע על התכונות שהוא אוהב במערכת: “אני אוהב שיש דו”חות, קל לי לראות את הנתונים ובאופן כללי הפלטפורמה פשוט ידידותית למשתמש ונוחה”.

נתונים שמספרים הצלחה

נתוני הדיוור של אנשים ומחשבים לא משאירים מקום לתהיות, הם משתמשים במערכת בצורה נכונה, בצורה שמחזירה את המשתמשים לאתר, שמייצרת יותר חשיפה, שמגדילה את היתרונות העסקיים שלה ומעצימה את המעורבות של המשתמשים.

 

עם אחוזי הקלקה גבוהים, אפשר להבין שהם רלוונטיים, נותנים ערך ללקוחות שלהם, עקביים ועושים את הדברים נכון. כששולחים מעל ל-35M מיילים ב-3 שנים חייבים מערכת עם יכולת עבירות גבוהה. אי הגעה לאינבוקס היא תרחיש בלתי אפשרי עבור מותג כמו אנשים ומחשבים.

 

עוד נתון שיכול לספר לנו את הסיפור של אנשים ומחשבים, זו כמות ההקלקות הגדולה: 800 אלף קליקים שחוזרים ישירות לאתר מהמייל. מה זה אומר? פשוט מאוד, יש לקוחות שנכנסו אקטיבית לאתר האינטרנט של אנשים ומחשבים ויש לקוחות שלא עשו זאת. אותם לקוחות שלא עשו זאת מקבלים את ה-Daily maily על בסיס יומי והתוכן שלו מסקרן אותם וגורם להם לעבור לגלישה באתר. ניתן ללמוד הרבה מהפעילות של אנשים ומחשבים עם פלטפורמת אקטיב טרייל, מה שבטוח, ככה עושים את זה נכון ומוציאים יותר מהיוזרים.

הצמיחו את השיווק שלכם
עם אקטיב טרייל
קיבלתם השראה? יש לכם את כל הכלים כדי להתחיל! עם צוות תמיכה אנושי וקשוב שילווה אתכם אפשר להתחיל בתהליך עוד היום.
נסו בחינם