דוחות Real Time מקיפים

חברת אקטיב טרייל מציעה מערכת דוחות שמספקת את מלוא הנתונים בזמן אמת, כדי לאפשר מעקב קל ומדויק אחר כל ניוזלטר או קמפיין דיוור שנשלח אל האוויר הווירטואלי.

קמפיין דיוור לא מסתיים ברגע שבו אנו לוחצים Send על הדיוור האלקטרוני שבחרנו לשגר אל רשימת התפוצה שלנו. מעקב קבוע בזמן אמת אחר תוצאות הקמפיין והתנהגות הנמענים עוזר לנו לבצע אופטימיזציה ולמצוא את הנקודות החזקות והחלשות שלנו. אנחנו יכולים לשפר ולעשות שינויים בזמן אמת, כדי להפוך את האמצעי הנוח הזה – ניוזלטר או דיוור אלקטרוני – ליעיל עבורנו.

מה בדוח? כל מה שצריך לדעת!

הדוחות של מערכת הדיוור האלקטרוני של אקטיב טרייל מספקים נתונים בכמה מישורים שונים ויוצרים דוח מנהלים פרטני:

• כמה ניוזלטרים נשלחו ומהו אחוז השגיאות בעת המשלוח.

• אחוז הפתיחות של הניוזלטר – כמה נמענים הקליקו ופתחו את הדיוור לאחר המשלוח.

• אחוז ההקלקות ו-CTO – כמה מתוך הנמענים נכנסו לניוזלטר והקליקו על הלינקים והוויזואלים המקשרים אל אתר, מיני סייט, חנות וירטואלית, עמוד פייסבוק או כל מקום אחר.

• אחוז ההסרות – כמה ביקשו שכתובתם תוסר מרשימת התפוצה של הארגון.

• אחוז התלונות – כמה התלוננו על בעיות שונות במשלוח הדיוור או על קבלת הדיוור עצמו.

כל הנתונים הללו נשאבים לדוח מסודר, נקודתי ומפורט שמאפשר לכם לקבל נתונים בזמן אמת.

כך נראה דוח של קמפיין דיוור לדוגמה:

דוחות Real Time מקיפים

מעקב על ציר הזמן – עם שאיפה למעלה!

מערכת הדוחות שלנו מאפשרת למנהלים, מקדמים, עורכי תוכן של דיוור אלקטרוני וכל מי שעוסק בנושא לעקוב גם אחר הנתונים על ציר הזמן. אנחנו יכולים ליצור בקלות, באמצעות מערכת פשוטה להבנה, מהירה ונגישה, דוחות שעוקבים אחר נתוני השליחה והקבלה של דיוור באינטרנט באופן רציף לאורך תקופה של זמן. דוחות אלו מאפשרים לנו לעקוב אחר ירידה או עלייה במספר הנמענים, הצלחת הניוזלטר לאורך תקופה ושאר נתונים חשובים.

ולמה זה כל כך חשוב? ניתוח קבוע ויעיל של התנהגות הנמען לאחר משלוח הדיוור, יעזור לנו להסיק מסקנות מהירות ולשפר כל הזמן את הקשר בינינו לבין הנמענים שלנו. כך נשיג קמפיין אפקטיבי יותר, עם תוצאות טובות שמורגשות בשטח.

דוחות השוואתיים ליצירת מעקב פרטני

כמו בכל תחום, גם בשיווק האינטרנטי חשוב להקפיד על השוואות של נתוני שליחה, בין היתר של דיוור באינטרנט מול תקופות קודמות – זאת כדי לבדוק האם ישנה הצלחה או בעיה, ואיפה כדאי לשנות. הדוחות ההשוואתיים שנכללים במערכת של אקטיב טרייל מיוצרים במהירות כדי לספק לכם את האינפורמציה החשובה הזו – איך היה המצב בשנה שעברה, בחודש הקודם וכדומה, זאת כדי שתהיו עם היד על הדופק.

מעקב משתמש פרטני – להיכרות עם ההתנהגות הווירטואלית של הלקוח הממוצע!

אחד היתרונות הבולטים במערכת השליחה והמעקב של אקטיב טרייל הוא האפשרות לנתח פרטנית גם משתמשים יחידנים ולבדוק מה הייתה הפעילות שלהם בהקשר לדיוור האלקטרוני שנשלח אליהם. כל מה שצריך לעשות זה להזין כתובת מייל ולבדוק מהי ההתנהגות של אותו משתמש. כך ניתן ליצור פרופיל בריא של הנמענים וליצור תוכניות מותאמות יותר בכל משלוח חדש.

מערכת דוחות מתקדמת – בלי לחסוך במידע

מערכת הדוחות של אקטיב טרייל מהווה חלק בלתי נפרד ממערכת הדיוור האלקטרוני. הנתונים מסופקים אונליין בקלות וניתנים להפקה ולהדפסה בוורסיות מגוונות.

בואו להכיר את המערכת שלנו, להתנסות במשלוח ניוזלטרים ולעקוב אחר התוצאות באמצעות מערכת מתקדמת שלא שוכחת אף פרט.