התחברו למערכת המתקדמת של אקטיב טרייל ישירות מהטלפון הנייד שלכם- ובצעו מעקב אחר הפעילות והקמפיינים מכל מקום ובכל עת!

אפליקציית המובייל של אקטיב טרייל

האם קמפיין הדיוור ששלחתם היה מוצלח? כמה פתיחות קיבל הניוזלטר שלכם? מי הקליק על כפתור הפעולה שהטמעתם? מה אחוז ההסרות שהיה בקמפיין האחרון ששלחתם?

אפליקציית הדוחות של אקטיב טרייל מאפשרת לכם לבצע מעקב LIVE אחר פעילות הדיוור:

  • כמות הניוזלטרים שנשלחו
  • אחוז השגיאות בעת משלוח
  • אחוז הפתיחות
  • אחוז ההקלקות ו-CTO
  • אחוז ההסרות
  • אחוז התלונות ועוד…

להורדה בחינם בחנויות האפליקציות:

 

דוחות Real Time, ישירות למכשיר המובייל שלכם

הדוחות מציגים נתונים ב- live, שניות ספורות לאחר ביצוע אינטראקציה, והם מתעדכנים באופן קבוע כך שתוכלו לראות את מספר ההקלקות בכל רגע נתון ואת מעורבות הנמענים עם התוכן שלכם.

עבודה תוך כדי תנועה

תוכלו בקלות לעבור מחשבון לחשבון, לשתף דוחות ונתונים סטטיסטיים של קמפיינים עם שאר חברי הצוות ואף לקבל את התמיכה שאתם צריכים, ללא מאמץ!

מבט מהיר

קבלו סקירה כללית של הנתונים הבולטים ביותר מהקמפיינים האחרונים שלכם, כדי שתוכלו להבין את הביצועים הכוללים ולעקוב במקביל אחר מגמות בנתונים מתחומי דיווח מרכזיים. פשוט לחצו על ‘Opens’ או ‘Clicks’ כדי לעבור לאותו דוח ספציפי.

Report App Quick View Campaign

קמפיינים

תוכלו לדלג בין כל הקמפיינים שיצרתם בקלות, להתבונן בדוחות המציגים נתונים לפי: דומיינים, מערכות הפעלה (iOS, android), דפדפנים שונים (ג’ימייל, ספארי, אנדרואיד וכדומה), כך תוכלו לבצע בדיקות מקיפות על הדפדפנים המובילים, כדי לוודא שהקמפיינים שלכם נפתחים דרכם כמו שצריך.

Report App By Browser

רשימת תפוצה
באמצעות דוח מסוג ‘Subscribers’ תוכלו לצפות במתרחש ברשימת התפוצה שלכם מבחינה סטטיסטית ולעקוב אחר מגמות- תמונת מצב עדכנית, כמה נמענים בסה”כ הסירו עצמם, כמה מצליחים הקמפיינים שלכם לייצר הרשמות חדשות ועוד…  

Report App Subscribers

דוח מנהלים
כל הנתונים הנ”ל נשאבים לכדי דוח אחד מסודר, נקודתי ומפורט דיו המאפשר לכם לקבל ‘מבט על’ לשם קבלת החלטות בזמן אמת לגבי הקמפיינים והאסטרטגיה השיווקית שלכם.  

אפליקציית המובייל של אקטיב טרייל מספקת לכם גישה ישירה לנתונים ולניהולם, כדי שתלמדו את הנמענים שלכם ותפיקו את המרב מהקמפיינים.

האפליקציה זמינה להורדה בחינם בחנות:

 

השימוש באפליקציית ActiveTrail דורש חשבון פעיל במערכת. פתחו חשבון בחינם