ניהול קבוצות ורשימות נמענים

מתכננים לשלוח ניוזטר ללקוחות? בטרם תלחצו על כפתור השליחה, בצעו ייבוא רשימת נמענים ממקורות חיצוניים אל מערכת הדיוור של אקטיב טרייל. מפה, הדרך של הניוזלטר שלכם לתיבות האימייל של הנרשמים קצרה במיוחד!

לא פעם, ריבוי רשימות דיוור ממקורות שונים עלול לסרבל את התהליך ללקוח. בואו לגלות דרך קלה ונוחה לניהול מגוון קבוצות ורשימות נמענים שהצטברו ממקורות שונים כמו תיבות Gmail, מערכות ניהול לקוחות חיצוניות, טלפון נייד ועוד. יבאו את כל רשימות התפוצה אל מערכת הדיוור של אקטיב טרייל וצרו תהליך עבודה חכם, פשוט ואפקטיבי לדיוור אלקטרוני!

פשוט וקל לייבא למערכת הדיוור את רשימות התפוצה הקיימות

מערכת הדיוור של אקטיב טרייל מאפשרת לייבא רשימות דיוור חיצוניות, ליצור רשימת תפוצה אפקטיבית ולנהל את כל קבוצות הלקוחות בצורה חכמה ואוטומטית. כך תוכלו להשיג מהניוזלטר שלכם מקסימום תוצאות במינימום זמן.

הדרך לעשות זאת לא יכולה להיות קלה יותר! בצעו ייבוא רשימת נמענים ישירות למערכת, וצרו, בלחיצת כפתור, רשימת תפוצה מעודכנת ומסודרת. תוכלו לייצר במקביל מספר קבוצות לקוחות ורשימות תפוצה, כל זאת ללא כל הגבלה על כמות הנמענים בכל רשימה.

את הקבוצות ניתן לחלק לקטגוריות כמו אופן הרישום, מיקום גיאוגרפי, סוג לקוח ועוד. חלוקה זו תאפשר לכם מעקב טוב יותר אחר התנהגות הצרכנים ואפקטיביות הניוזלטר.

מדריך מצולם: ייבוא נמענים מקובץ אקסל

תוכלו לייבא רשימת דיוור אם תפעלו על פי השלבים הבאים. אין מה לחשוש, מדובר בסדרת פעולות קלילות ואינטואיטיביות שכל אחד יוכל לבצע במהירות ללא בעיה.

התחברו למערכת הדיוור של אקטיב טרייל. בדף הבית של המערכת הקליקו על כפתור “ייבוא” הממוקם תחת קטגוריית “נמענים” (תוכלו גם לבצע פעולה זו מהתפריט העליון, תחת קבוצת “נמענים”). משם, כל שנותר לעשות הוא לייבא את הרשימות שלכם למערכת ולשמור אותן כקובץ csv. קובץ cvs זהו קובץ סטנדרטי המשמש לשמירת גיליון נתונים.

תוכלו לייבא אל המערכת כל קובץ נדרש, בין אם מדובר בקובץ אקסל, csv xls, רשימת נמענים מתיבת ה-Gmail שלכם או רשימות מתוך מערכת ניהול לקוחות פנימית – CRM.

ברגע שתבחרו רשימת תפוצה רצויה, יופיע חלון עם שדות, אותם יש למלא בהתאם לנתונים של כל קבוצת נמענים – כתובת תיבת הדוא”ל, שם פרטי ושם משפחה. באפשרותכם לערוך את השדות על ידי הוספת שדה מותאם אישית או הסרת שדה קיים. כמו כן תוכלו לסנן מתוך הרשימה מידע אותו אינכם מעוניין לייבא לקובץ החדש.

התוצאה – רשימת תפוצה אחידה ומסודרת

ברגע שתייבאו את הקבצים הרלוונטיים תקבלו את רשימת התפוצה החדשה שלכם. רשימה זו תסייע לכם לייעל את קמפיין הדיוור האלקטרוני. בעת ייבוא רשימת נמענים, כתובות מייל כפולות או שגויות יוסרו באופן אוטומטי, כך שהקובץ החדש שמתקבל מכיל רק מידע עדכני ורלוונטי.

במידה שתרצו, תוכלו להפיק דוח עם המידע המעודכן שישמש אתכם לצרכים עסקיים נוספים בהמשך.

ניהול קבוצות ורשימות נמענים

כעת, משהרשימה נמצאת במערכת, תוכלו לדוור אותה אל כל הנמענים או לקבוצות ספציפיות. פשוט בחרו את הקובץ הרצוי ושגרו את המייל. פשוט וקל.

השקענו את מירב המאמצים במערכת הדיוור של  אקטיב טרייל כדי לאפשר לכם לדוור את התוכן שלכם במהירות ובקלות. כעת, מששלחתם את הניוזלטר המיוחל אל הנמענים הרלוונטיים, תוכלו להתפנות למה שחשוב באמת – ניהול העסק!