חוזרים בזמן: העדכונים שאקטיב טרייל עשתה כבר ב-2015 לשיפור המערכת

“זרעי קיץ באים בנחיריים ורומזים איזה קיץ הולך להיות”, מ. אריאל

כמו היום, גם אז, דאגנו לשפר את המערכות כדי לתת את החוויה החדשנית ביותר והנוחה ללקוחותינו,
הימים חלפו ועבר כמעט עשור מאז, גם היום אנחנו בשנות שיפור כדי להבטיח שהמערכת שלנו תתן מענה ברמה בין-לאומית עבור לקוחותינו.
רוצים לראות איך זה היה נראה אז?
חוזרים בזמן ל-2015:

 

כמו תמיד, גם הפעם עמלנו, שיפרנו, שיפצנו, הוספנו וצחצחנו את המערכת שלנו וזו ההזדמנות לספר לכם מה חדש.

תכירו את מערכת טפסי ההרשמה החדשה שתעזור להזניק את כמות הנרשמים שלכם

אנו מציגים בפניכם את המערכת החדשה ליצירת טפסי הרשמה מעוצבים ודינמיים. את טפסי ההרשמה שתצרו תוכלו להטמיע היכן שתרצו – בעמודי האתר, בבלוג ובדפי הנחיתה שלכם, בעזרתם תוכלו להגדיל את רשימות התפוצה ולאסוף לידים.

כמו כל הפיצ’רים המתקדמים שלנו, גם טפסי ההרשמה ידידותיים וקלים לשימוש. המעצבים שלנו הכינו, במיוחד עבורכם, מגוון רחב של תבניות מעוצבות מראש, עליהן אתם יכולים לעבוד, לשחק, לשנות צורה, גדלים וצבעים כדי להתאים אותם לצרכים שלכם.

טפסי הרשמה מעוצבים

מרגישים יצירתיים מספיק? תוכלו לבנות טופס הרשמה מאפס, באמצעות התבניות הריקות שלנו. הוסיפו תמונות, קישורים, טקסט, ושחקו עם הצבעים והגדלים עד שתגיעו לשלמות מותגית.

רוצים להבליט את טופס ההרשמה? עם אקטיב טרייל, אתם יכולים לבחור כיצד יופיע הטופס – כפופ-אפ, כטופס צף או בהטמעה רגילה ואף להחליט על אופן הצגתו, לדוגמה באנימציה.

אנו מודעים לחשיבות רשימות הדיוור שלכם ולכן המערכת מסתנכרנת אוטומטית עם רשימות הדיוור שיצרתם באקטיב טרייל, כך שתוכלו לייעד את הנרשמים לקבוצות מסוימות ולבצע פעולות כמו שליחת מייל תודה או קמפיין שיווקי בעת הרשמת הנמען – אוטומטית.

שיתוף דף הנחיתה בפייסבוק – הוספנו אפשרויות שיתוף מתקדמות

בפרסום דף נחיתה, אחת המחמאות הגדולות היא שיתופים רבים של הדף בפייסבוק וברשתות החברתיות האחרות. החיסרון היחיד הוא, שאינכם שולטים בטקסט ובתמונה שמופיעים, כשגולשים אחרים משתפים את התוכן שלכם (במקרה הנוכחי, את דף הנחיתה שלכם). אל חשש! טיפלנו גם בזה.

נוספה אופציה למערכת דפי הנחיתה, בה אתם יכולים להזין כותרת, טקסט ותמונה, כך שלא משנה מי ומתי ישתף את דף הנחיתה שלכם, התוכן המשותף יישאר זהה למה שאתם הגדרתם במערכת.

בעת בניית דף נחיתה במערכת אקטיב טרייל, הקליקו על “הגדרות” והזינו את התוכן הרצוי.

דפי נחיתה בפייסבוק

מגוון פונטים חדשים זמינים במערכת

התחדשנו בפונטים “Google” ו”אלף” בעברית. הפונטים זמינים ביצירת דפי נחיתה וטפסי הרשמה. כמו כן, התווסף מגוון רחב של פונטים לועזיים.

פונטים של גוגל

עדכונים נוספים:

דיווח כספאם: כפתור “דווח כספאם” מתווסף כעת אוטומטית לכל דיוור שתוציאו ממערכת אקטיב טרייל, בהתאם לחוק הספאם הישראלי. הכפתור מגן עליכם משתי סיבות: האחת, כך הנמען אינו מדווח עליכם כספאם אצל ספקית הדוא”ל והורס את מוניטין העבירות שלכם והשנייה, משום שברגע שהוא מקליק על הקישור, מערכת אקטיב טרייל מסמנת אותו כנמען ש”אינו לדיוור” וחוסכת לכם את הטרחה שבהסרתו.

דווח כספאם

מועדפים: ברשימת הקבוצות שלכם, תוכלו לסמן בכוכבית קבוצות נמענים מועדפות, כך לאפשר סינון טוב יותר בעת חיפוש אחר קבוצת נמענים מסוימת. לדוגמה, אם יצרתם הרבה קבוצות שכותרתן ימי הולדת, בסופו של דבר, סמנו כמועדפת את הקבוצה אליה אתם מדוורים הכי הרבה, כך תאתרו אותה בקלות מבין כל קבוצות ימי ההולדת.

אפשרות לרכישת חבילת דיוור שנתית ב-15% הנחה: כפי שאתם כבר בוודאי יודעים, חווית השימוש שלכם במערכת חשובה לנו במיוחד, גם בעת רכישה.

בבחירת תכנית המנויים החודשית שלנו, יופיעו כל החבילות ותעריפיהן, לפי כמות נמענים. אם תבחרו לשלם מראש על תכנית שנתית, תינתן לכם הנחה של 15%. כשתסמנו את האופציה הזו, המחירים המוצגים יתעדכנו אוטומטית (ראו תמונה).

רכישת חבילת דיוור באקטיב טרייל

 

יש לכם זיכוי אצלנו כחלק מתכנית “חבר מביא חבר?”

המערכת זוכרת הכל. הזיכוי יתעדכן אוטומטית בחשבונכם וחשבונכם יחויב בהתאם.

חוזרים להווה

או יותר נכון לעתיד, אקטיב טרייל משתדלת להביא ללקוחותיה את העתיד,
חווית השימוש תמיד הייתה בראש מעיינינו, אבל עכשיו גם מצטרפים מושגים כמו “דאטה מרקטינג” ו”חיזוק מעורבות הלקוח”,
הדגש שלנו לכיוון הזה, עם השקות של פוש נוטיפיקיישן לאפליקציית מובייל, אינטגרציות עמוקות ותוכניות גדולות לשנים הקרובות.
המחשבה היא תמיד על הלקוח, שווה לכם להישאר מעודכנים בנעשה!

חפשו את כל העדכונים, השיפורים והפיצ’רים החדשים במערכת אקטיב טרייל.