הכירו את תכנית השותפים המתגמלת של אקטיב טרייל

משפחה לא בוחרים אבל שותפים כן – בייחוד כאלו שמעניקים לכם עמלות מדי חודש!

אנחנו מזמינים אתכם להיות שותפים להצלחה שלנו באמצעות תוכנית שותפים מתגמלת במיוחד. כמה מתגמלת? בכל חודש תקבלו 15% עמלה על כל התשלומים של הלקוחות שהגיעו באמצעותכם.

תכנית השותפים של אקטיב טרייל

ג’ף בזוז, מנכ”ל ומייסד חברת אמזון, הגה לראשונה את רעיון קמפיין השותפים בשנת 1996. 20 שנה לאחר מכן ואמזון מפעילה יותר מ-400,000 שותפים. הנוסחה עובדת ולא בכדי: תכניות שותפים (וכמובן גם תכנית השותפים של אקטיב טרייל) עובדות בצורה כזאת כך שכולם מרוויחים; נותן השירות, השותפים והלקוחות החדשים שהשותפים מצרפים. הרי אם אתם מרוצים מהמערכת שלנו לא תרצו להעביר את זה הלאה?

תכנית השותפים של אקטיב טרייל מתאימה לכולם; לכל מי חושב שהוא יכול למשוך לקוחות לפלטפורמה המצוינת שלנו, או שהוא מכיר אנשים שיכולים להתעניין בה. אם אתם עצמאיים שעובדים מהבית, עוסקים בקידום מכירות, מעצבים, או עוסקים בתחום השיווק והפיתוח באינטרנט, יועצים ואנשי שיווק, מובילי דעת קהל, בוני אתרים, מפתחי תוכנה, מקדמי אתרים, יזמי אינטרנט, נותני שירותים, בעלי עסקים וכל לקוח קיים שלנו- כולם כולם כולם מוזמנים להיות שותפים שלנו.

כמובן שבשביל להיות שותף של אקטיב טרייל תצטרכו לפנות אלינו על מנת לקבל את האישור שלנו, כי שותפות הרי פועלת משני הצדדים.

איך פועלת תכנית השותפים של אקטיב טרייל?

שותפים

כל לקוח שמגיע דרך שותף של אקטיב טרייל מקבל 10% הנחה וכל שותף של אקטיב טרייל מקבל 15% עמלה מאקטיב טרייל על אותו לקוח חדש הוא צירף למערכת.

ישנם שלושה דרכים לשותף לצרף לקוחות למערכת:

1. דרך URL ייחודי של השותף

כל שותף יכול לייצר לעצמו קישור ייחודי (URL) לאתר שלנו, באמצעותו הוא יוכל לשווק את אקטיב טרייל ולעקוב אחר הלקוחות שהוא מצליח להביא. בשביל זה כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס את השם שאתם רוצים בבוקסה המתאימה (ראו למטה) וכך לייצר קישור URL למערכת אקטיב טרייל שהוא ייחודי עבורכם. הקישור הייחודי מאפשר לאקטיב טרייל לעקוב אחר הלקוחות שהגיעו בזכות השותף, באופן אוטומטי ובזמן אמת.

על מנת לעשות זאת היכנסו לחשבון השותפים שלכם באקטיב טרייל וצרו לכם קוד URL:

קוד שותף

יש כל מיני דרכים להשתמש בקוד: אתם יכולים לשלוח אותו באופן אישי ואתם יכולים לעשות בו שימוש בשיווק רחב יותר ברשתות השונות שלכם ולהטמיע אותו בבאנרים, בדפי נחיתה ועוד. בחשבון השותפים שלכם, יש לכם גם מאגר של חומרים שיווקיים של אקטיב טרייל לשימושכם החופשי, אותם אתם יכולים לפרסם היכן שתרצו.

חומר שיווקי

ככל שאתם מפרסמים את אקטיב טרייל באמצעות קוד הקישור הייחודי שלכם. כך, כל לקוח שיגיע אלינו דרך הפרסום שלכם, יחושב כלקוח שהגיע דרככם ותוכלו לקבל עליו עמלה.

2. קוד קופון (10% הנחה)

את השיווק והמעקב על הלקוחות שאתם מביאים אתם יכולים לעשות גם באמצעות קוד הקופון של 10% הנחה. גם קוד הקופון שאתם מייצרים הוא ייחודי לכם וכך כל מי שמשתמש בו משויך ישר כלקוח שהגיע דרכיכם.

קוד קופון

3. שיוך ידני

אופציה שלישית וקצת פחות דיגיטלית (אבל עדיין תקפה ולגיטימית J)  היא לדאוג שהשיוך של הלקוח שהבאתם בתור שותפים יתבצע באופן ידני דרך אקטיב טרייל לפני שהלקוח רוכש אצלנו מנוי או חבילה. פנו ל sales@activetrail.net לפני שהלקוח שלכם רכש את החבילה לבחירתו ואנחנו נדאג לבצע את השיוך עבורכם ולהעניק לו את 10% ההנחה שמגיעים לכם.

נתונים

עוד בחשבון השותפים, תוכלו לעקוב אחר ההכנסות הצפויות שלכם בהתאם לכמות הלקוחות שהבאתם. ניתן לבחור בסוג התשלום – העברה בנקאית או צ’ק, לעקוב אחר סך העמלות המגיעות לכם, כמה כבר שולם לכם וכמה נותר, כמה לידים הבאתם וכמה הם רכשו. כמו כן תינתן לכם גישה מלאה לחשבוניות על שמכם, מסודרות לפי תאריך, סכום וסוג התשלום.

שותפים כללי

מרקט פלייס ושיתופי פעולה נוספים

בנוסף, רצינו לספר לכם שבאתר שלנו, תחת הלשונית ‘מרקט פלייס‘ שלנו אנחנו אוהבים לפרגן ולהציג את השותפים לדרך שלנו. אם אתם B2B או שיש לכם שירותים שאתם חושבים שיכולים להיות רלוונטיים ללקוחות שלנו אתם מוזמנים לפנות אלינו ונצרף אתכם למרקט פלייס שלנו.

מרקט פלייס

זהו, עכשיו כל מה שנותר לכם זה למלא את מלאו את הפרטים בטופס הזה, להתחבר לחשבון השותפים שלכם, להוריד את החומר השיווקי של אקטיב טרייל ולהרוויח כסף.

אנחנו אוהבים לשתף פעולה. אתם מוזמנים לפנות אלינו למחלקת השיווק לשיתופי פעולה נוספים talh@activetrail.com