שליחת סמס מהמחשב

מערכת SMS מהמחשב של אקטיב טרייל מספקת שירותי שליחת מסרונים מהמחשב הפרטי שלכם לארגונים וליחידים בעזרת ממשק יעיל וקל לתפעול. ניתן לעשות בה שימוש על ידי פתיחת חשבון אקטיב טרייל וכניסה למסכי התוכנה לשליחת SMS, או על ידי שימוש בממשקי האינטגרציה (API) ישירות למערכות התפעוליות בארגון. SMS הינו כלי יעיל, נוח וזול להעברת המסר שלך ישר אל יעדו. התחל לסמס ותראה כמה זה קל.

למחירון הסמס 

  SMS הוא אמצעי שיווק מוביל בקרב עסקים. בעזרת מערכת שליחת SMS  לעסקים ניתן לטפח את הקשר עם הלקוחות, ליידע על מבצעים והטבות, לנהל קמפיינים שיווקיים ממוקדים ולהזין את מועדון הלקוחות במידע מעודד רכישה ומניע לפעולה. לשירותי סמס לעסקים יש גם ערך תפעולי רב. ניתן באמצעותו לשפר את התקשורת הפנים-ארגונית, לייצר ממנגנוני התראה, לייעל תהליכים ולחזק את הקשר עם ספקים.

כך נראה סמס שיווקי

מערכת Active SMS לדיוור של SMS מבית אקטיב טרייל היא המערכת המתקדמת בשוק שמאפשרת למשתמשיה לדוור את קהל הנמענים שלהם בתפוצה רחבה ובלחיצת כפתור. המערכת משרתת מגוון רחב של ארגונים ועסקים במשק וביחד עם יכולות הדיוור האלקטרוני, נחשבת לפלטפורמה הרב ערוצית מספר 1 בישראל.

קצת סטטיסטיקה:

  • מעל 90% מהודעות ה-SMS נקראות תוך 3 דקות מרגע הגעתן ליעד.
  • קמפיין SMS מייצר 325% יותר הנעה לפעולה לעומת קמפיין בווב.
  • נמענים שיקבלו מסר שיווקי ב-SMS הם בעלי סבירות של 34% לבקר באתר הסלולרי של החברה ובעלי סבירות של 33% לבקר בחנות פיסית במקרה של הטבה למימוש.

גדולתו של ה-SMS  טמונה בפשטותו. בעזרת ActiveSMS, בית עסק יכול בלחיצת כפתור לשלוח הודעה פרסומית או תפעולית למאות ועשרות אלפי נמענים ולהניע אותם לפעולה. עלות מדיום ה-SMS זניחה ביותר, בפרט בהשוואה למדיומים אחרים (עיתונות, שלטי חוצות, רדיו, טלוויזיה).

לא פלא אם כן, שאין ספור ארגונים משתמשים בכלי הזה כחלק בלתי נפרד מתמהיל השיווק שלהם.

כך זה נראה במערכת אקטיב טרייל:

מהמחשב SMS שליחת

מיידיות ה-SMS הופכת אותו לכלי שאין משתווה לו. בית עסק המעוניין להניע לקוחות לפעולה בתוך זמן נתון קצר (לדוגמה – תיאטרון שרוצה למלא מושבים ריקים ביום ההצגה, חנות שמעוניינת לחסל מלאי ועוד) יכול לנצל את ה-SMS ככלי אפקטיבי ביותר.

הודעות נקראות מייד עם הגיען למכשירי היעד. הסיבה לכך, בין היתר, היא העובדה שמכשיר הטלפון הנייד צמוד למשתמש בכל רגע. הסטטיסטיקות מדברות על כך שמכשיר הטלפון הנייד מצוי במרחק של עד 3 מטרים מהמשתמש במשך 23 מתוך 24 שעות ביממה. עוד מראים המחקרים שאפילו קהל מבוגר, בעל יכולות טכניות מוגבלות, לומד בקלות להשתמש בכלי זה. לא לחינם הפכו שירותי שליחת SMS מהמחשב לאחד השירותים המבוקשים ביותר אצלנו באקטיב טרייל.

מהמחשב SMS שליחת של אקטיב טרייל – כל היתרונות במערכת

בעזרת מערכת SMS ניתן ליידע את הלקוחות על מבצע, לספר על כל מה שחדש בעסק, לדווח על תקלה שירותית, לקבל התראות על בעיות טכניות ועוד.

אם בעבר בית עסק היה צריך לנהל את רשימת התפוצה ידנית ובנוסף גם לשלוח ידנית ולעבור איש קשר אחר איש קשר בניסיון להגיע לכלל הלקוחות המצב היום שונה.
מטעינים את רשימת התפוצה, יוצרים סמנטציות שונות ושולחים באופן פרסונלי לכל קבוצה את המסרים שמתאימים לה והכל קורה דרך המחשב כמובן.