10 טיפים לשיווק של אירועים באמצעות דיוור אלקטרוני

10 טיפים לשיווק אירועים באימייל

הפקת אירוע יכולה להיות הזדמנות מצוינת לנטוורקינג או אסטרטגיה אפקטיבית לטיפוח לקוחות פוטנציאליים. אבל לא משנה מה מטרת האירוע שלכם, אתם תמיד תיתקלו באתגר הכי נפוץ שהוא בתכלס: להזמין אנשים.

אתם יכולים לפרסם מחוץ לרשת או לקדם ברשתות חברתיות, אבל זה רק יכול למשוך את הקהל הלא נכון. לא הייתם רוצים להזמין סתם אנשים שרירותיים לאירוע שלכם, נכון? זה הופך את השיווק לאירוע באימייל לאמין יותר, כי זה מאפשר לכם להזמין את האנשים הנכונים לאירוע שלכם.

עם הכוח של דיוור אלקטרוני אוטומטי, היום הרבה יותר קל להגביר הרשמה ונוכחות לאירועים. הנה רשימה של טיפים לשיווק אירועים באימייל שיעזרו לכם להגיע למטרות ההרשמה לאירוע הבא שלכם:

1. תשלחו לרשימת דיוור ממוקדת

קודם כל, ההזמנות שלכם צריכות להגיע לקהל היעד. בהתאם לאירוע שלכם, אתם יכולים לעשות סגמנטציה לאנשי הקשר שלכם על פי גיל, תחום עיסוק, מיקום או מידע לקוח אחר בשביל לבנות רשימת דיוור ממוקדת שמובילה לשיעורי פתיחה והקלקה גבוהים יותר.

2. תדגישו מה הם יוצא להם מזה

כשאתם מיידעים את האנשים מה הם מרוויחים מהשתתפות באירוע שלכם, אתם מעלים את המוטיבציה שלהם להגיע. הסבר על מה מרוויחים המשתתפים יכול גם למשוך את תשומת ליבם כשהם קוראים את שורת הנושא. האם זאת חשיפה ראשונה ואקסקלוסיבית של מוצר חדש שעומד לצאת בקרוב? האם הם עשויים ללמוד אסטרטגיות עסקיות חדשות בוובינר מבכיר תעשייה בולט?

הנה כיצד מחלבות גד עשו זאת יפה ונכון עם ההזמנה שלהם לסיקרט דינר:

גד סיקרט דינר

3. תנו להם את כל הפרטים

כשנמענים מגלים עניין באימייל ההזמנה לאירוע שלכם, הדבר הבא שהם רוצים לדעת זה איך להשתתף בו. אז תקפידו להדגיש את כל הנקודות החשובות הנוגעות לפרטי האירוע כמו תאריך, שעה, מקום, ופרטי התקשרות, בין השאר.

4. תעצבו אימייל חד ויפה

מילים פשוט לא מספיקות. העיצוב של האימייל שלכם חייב להיות טוב בדיוק כמו הטקסט. עיצוב פשוט, נקי, ששומר על רצף עם המיתוג שלכם הוא המומלץ ביותר. גם מיקום טוב לכפתור הקריאה לפעולה הוא הכרחי בשביל להעלות את הסיכוי להשיג נרשמים.

5. תשתמשו בקריאה לפעולה מושכת

תגרמו לנמענים להבטיח את השתתפותם עם כפתור קריאה לפעולה שאומר להם לאשר הגעה. הרשמה לאירוע שלכם נותנת להם תחושה של מחויבות לאירוע. זה גם מאפשר לכם לשלוח להם תזכורות יום או כמה שעות לפני האירוע באמצעות אימייל או הודעת סמס.

6. תשתמשו בסרטון קצר וקולע

תפתו את הנמענים עם סרטון יצירתי שמציג את הדברים הכי שווים שיהיו באירוע שלכם. אתם יכולים להראות את הרשימה של האורחים המיוחדים או הדוברים או להציג טיזר למוצר שאתם משיקים. תתאגו שהסרטון שלכם יהיה קצר ומתוק בשביל לא לשעמם את הצופים עם יותר מידי מידע.

7. תוסיפו הוכחה חברתית או עדויות אישיות

אנשים יהיו בטוחים יותר שהאירוע שלכם שווה את הזמן שלהם אם הם ישמעו מה יש לאחרים לומר עליו. אתם יכולים לשלב מילים חיוביות ממשתתפים ודוברים מהעבר. אם היה כיסוי תקשורתי, אתם יכולים להוסיף ביקורות ודיווחים מהעיתונאים וכלי התקשורת. זה גם חכם להוסיף תמונה מהאירוע והמשתתפים של שנה שעברה בשביל להראות כמה היה מוצלח.

8. תציעו הנחות לנרשמים המוקדמים

אם האירוע שלכם כרוך בתשלום, אתם יכולים לעודד נרשמים פוטנציאליים עם הנחת מקדימים. תציבו מגבלה או מועד אחרון על אלו שיכולים להשתמש בהנחה בשביל ליצור תחושת בהילות. תחזקו את זה עם קריאה חזקה לפעולה בשביל להבטיח המרות.

9. תתנסו עם אימיילים אינטראקטיביים

השימוש באימיילים אינטראקטיביים מפעיל את הנמענים ונותן להם התנסות ייחודית. בהזמנת אימייל לאירוע שלכם אתם יכולים לשלב סיבוב הכרות מדומה במקום האירוע בשביל לעזור להם לראות בעיני רוחם את האירוע. זה יכול לקחת זמן ומאמץ, אבל זה שווה את זה.

10. תיצרו רצף אימיילים אוטומטי והגיוני

עם רצף אימייל אוטומטי, אתם יכולים לקבוע טריגרים שישלחו אימיילים אוטומטיים בזמן מסוים. למשל, אתם יכולים לשלוח אישור הרשמה אחרי שהנמענים נרשמים. אחר כך, אתם יכולים להזכיר למשתתפים הפוטנציאליים שנרשמו 24 שעות לפני האירוע.

זכרו, לדחוף בכוח את כל האלמנטים שמוזכרים למעלה זה מסוכן. בחרו רק את אלה שאתם חושבים שיכולים לעבוד לאירוע שלכם ותשלבו אותם באימייל אחד. תזכרו להשתמש באוטומציה בשביל להקל לעצמכם את העבודה- זה ייתן לכם יותר זמן להתמקד בהכנות לאירוע שלכם.

והכי חשוב- אל תישכחו ליהנות 🙂

קראו עוד:

איך להשתמש בדיוור אלקטרוני לגיוס עובדים חדשים

אוטומציה של דוא”ל: הבחירה בין אימייל יחיד או סדרה

כיצד דיוור אלקטרוני יכול לעזור לעסק העונתי שלכם